| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МИРОВЯНЕ ЛОГИСТИК ЕООД | 27.05.2026 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 019 -15.48% | 1 206 55.85% | 774 -0.72% | 779 -4.39% | 815 -44.83% | 1 477 31.56% | 1 123 40.68% | 798 -19.54% | 992 111.33% | 469 -1.5% | 477 -33.95% | 721 16.8% | 618 -99.88% | 502 099 | |||||
|
Счетоводна печалба |
325 -33.19% | 487 1222.22% | 37 -84.84% | 243 -20.44% | 305 -55.51% | 686 22.22% | 561 76.81% | 318 -24.54% | 421 8330% | -5 -211.11% | 5 175% | -6 -200% | 6 -99.96% | 14 808 | |||||
|
Оперативни разходи |
652 | 705 | 714 | 503 | 508 | 789 | 578 | 470 | 561 | 463 | 456 | 693 | 586 | 483 072 | |||||
|
Разходи за персонала |
160 2.62% | 156 -3.79% | 162 0.96% | 161 -7.1% | 173 29.5% | 133 5.67% | 126 15.96% | 109 13.9% | 96 18.35% | 81 -1.86% | 82 3.87% | 79 14.81% | 69 -99.81% | 35 710 | |||||
| Нетен марж | 31.91% -20.96% | 40.37% 748.4% | 4.76% -84.73% | 31.17% -16.78% | 37.45% -19.37% | 46.45% -7.1% | 50% 25.68% | 39.78% -6.22% | 42.42% 3994.4% | -1.09% -212.81% | 0.97% 213.55% | -0.85% -185.61% | 0.99% -66.32% | 2.95% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 472 6.84% | 3 250 17.29% | 2 771 3.04% | 2 689 5.67% | 2 545 16.1% | 2 192 26.65% | 1 731 21.11% | 1 429 33.16% | 1 073 25.91% | 852 1.58% | 839 6.42% | 788 -3.44% | 817 -99.83% | 473 309 | |||||
|
Дълготрайни активи |
43 -17.48% | 53 -25.9% | 71 -9.74% | 79 -14.92% | 93 61.61% | 57 -3.45% | 59 -8.66% | 65 -11.19% | 73 43% | 51 -42.2% | 88 -37.77% | 142 -54.05% | 309 -99.92% | 373 007 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -97.44% | 20 0% | 20 -37.1% | 32 | 2 300% | 1 0% | 1 -99.74% | 198 -46.1% | 367 23.16% | 298 15.67% | 258 -99.56% | 58 038 | ||||||
|
Общо задължения |
393 -15.04% | 462 9.71% | 421 13.03% | 373 -20.93% | 471 19.9% | 393 -28.4% | 549 -26.99% | 752 10.6% | 680 -18.7% | 836 2.25% | 818 6.17% | 771 -2.9% | 794 74.19% | 456 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
24 0% | 24 -36.49% | 38 -2.63% | 39 -20% | 49 400% | 10 -20.83% | 12 | 13 -66.23% | 39 -42.96% | 69 -50.18% | 139 -52.87% | 294 | |||||||
| Вземания общо | 3 375 5.82% | 3 189 18.73% | 2 686 4.31% | 2 575 6.94% | 2 408 14.13% | 2 110 28.37% | 1 644 22.9% | 1 338 40.95% | 949 65.57% | 573 64.37% | 349 102.98% | 172 246.39% | 50 -99.81% | 26 372 | |||||
|
Собствен капитал |
3 080 10.47% | 2 788 18.65% | 2 349 1.43% | 2 316 11.71% | 2 073 15.26% | 1 799 52.23% | 1 182 74.55% | 677 72.17% | 393 2380.65% | 16 -24.39% | 21 17.14% | 18 -20.45% | 22 -99.88% | 19 468 | |||||
|
Парични средства |
50 592.86% | 7 -46.15% | 13 -10.34% | 15 26.09% | 12 -50% | 24 -2.13% | 24 -7.84% | 26 -45.16% | 48 86% | 26 -5.66% | 27 -83.28% | 162 -1.25% | 164 -98.97% | 15 890 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 30 -11.76% |
| 2020 | 34 3.03% |
| 2019 | 33 -8.33% |
| 2018 | 36 -7.69% |
| 2017 | 39 -4.88% |
| 2016 | 41 7.89% |
| 2015 | 38 15.15% |
| 2014 | 33 -2.94% |
| 2013 | 34 |