| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -2.78% | 18 -2.7% | 19 8.82% | 17 -10.53% | 19 -13.64% | 22 22.22% | 18 -7.69% | 20 95% | 10 5.26% | 10 18.75% | 8 77.78% | 5 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 110% | -5 16.67% | -6 -700% | 1 -66.67% | 3 -50% | 6 1100% | 1 125% | -2 -136.36% | 6 175% | 2 -20% | 3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
17 | 18 | 24 | 24 | 18 | 19 | 12 | 19 | 12 | 4 | 6 | 2 | |||||||
|
Разходи за персонала |
12 0% | 12 0% | 12 0% | 12 53.33% | 8 66.67% | 5 -18.18% | 6 -35.29% | 9 41.67% | 6 1100% | 1 -85.71% | 4 | ||||||||
| Нетен марж | 2.86% 2.86% | 2.78% 110.28% | -27.03% 23.42% | -35.29% -770.59% | 5.26% -61.4% | 13.64% -59.09% | 33.33% 1200% | 2.56% 112.82% | -20% -134.55% | 57.89% 131.58% | 25% -55% | 55.56% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 22 62.96% | 14 28.57% | 11 5% | 10 11.11% | 9 -55% | 20 -9.09% | 22 -2.22% | 23 15.38% | 20 44.44% | 14 -3.57% | 14 -28.21% | 20 62.5% | 12 71.43% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 200% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 -91.67% | 12 -25% | 16 | 1 | |||||||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -20% | 3 66.67% | 2 0% | 2 -82.35% | 9 21.43% | 7 133.33% | 3 -25% | 4 -77.78% | 18 500% | 3 -25% | 4 -46.67% | 8 50% | 5 150% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 -71.43% | 4 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 6 0% | 6 0% | 6 0% | 6 10% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 60% | 3 66.67% | 2 -40% | 3 25% | 2 100% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
20 81.82% | 11 22.22% | 9 5.88% | 9 6.25% | 8 -38.46% | 13 -31.58% | 19 2.7% | 19 15.63% | 16 52.38% | 11 5% | 10 -16.67% | 12 71.43% | 7 40% | 5 | |||||
|
Парични средства |
6 33.33% | 5 12.5% | 4 -63.64% | 11 -33.33% | 17 -2.94% | 17 25.93% | 14 58.82% | 9 1600% | 1 0% | 1 -95% | 10 81.82% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 50% |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |