| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕЛЕКТРОГЕЦ ЕООД | 14.11.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 28 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 250 28.58% | 6 416 31.03% | 4 897 -7.47% | 5 292 2.31% | 5 172 15.62% | 4 473 5.74% | 4 230 -6.12% | 4 506 -25.17% | 6 022 37.88% | 4 367 | 2 515 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
134 -42.42% | 233 295.65% | 59 | 90 637.5% | 12 -82.98% | 72 -65.1% | 207 -9.82% | 229 -2.4% | 235 | 7 | |||||||
|
Оперативни разходи |
8 067 | 6 157 | 4 815 | 5 400 | 5 050 | 4 443 | 4 260 | 4 292 | 5 787 | 4 126 | 2 503 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 097 | 435 14.23% | 381 5.37% | 361 37.28% | 263 19.21% | 221 6.93% | 207 -35.77% | 322 50.12% | 214 | 147 | |||||||
| Нетен марж | 1.62% -55.22% | 3.63% 201.95% | 1.2% | 1.75% 537.84% | 0.27% -83.9% | 1.7% -62.83% | 4.58% 20.52% | 3.8% -29.21% | 5.37% | 0.26% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 897 21.85% | 2 378 9.67% | 2 168 0% | 2 168 11.26% | 1 949 7.53% | 1 812 1.2% | 1 791 10.06% | 1 627 -19.54% | 2 022 26.2% | 1 602 | 1 103 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
665 47.39% | 451 -71.33% | 1 573 315.11% | 379 -21.67% | 484 35.34% | 357 16.31% | 307 -25.99% | 415 -10.87% | 466 211.99% | 149 | 266 | ||||||
|
Материални запаси |
317 366.17% | 68 -8.9% | 75 -28.08% | 104 434.21% | 19 -85.66% | 135 120.83% | 61 -32.58% | 91 143.84% | 37 -72.96% | 138 | 357 | ||||||
|
Общо задължения |
2 754 28.94% | 2 136 16.8% | 1 829 -0.17% | 1 832 12.67% | 1 626 10.07% | 1 477 0.7% | 1 467 7.21% | 1 368 -24.04% | 1 801 30.05% | 1 385 | 901 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
581 | 34 -32.65% | 50 96% | 26 | 20 | 23 | |||||||||||
| Вземания общо | 1 545 15.43% | 1 339 -19.84% | 1 670 7.58% | 1 552 24.32% | 1 249 10.6% | 1 129 -11.82% | 1 280 22.21% | 1 048 -20.74% | 1 322 14.18% | 1 158 | 352 | ||||||
|
Собствен капитал |
141 -40.48% | 236 -28.7% | 331 3.02% | 322 -0.32% | 323 -3.66% | 335 3.48% | 324 25.1% | 259 17.13% | 221 3.35% | 214 | 201 | ||||||
|
Парични средства |
243 -53.16% | 518 894.12% | 52 -60.77% | 133 -32.47% | 197 -14.82% | 231 56.4% | 148 14.68% | 129 -34.72% | 197 25.32% | 157 | 124 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 120 27.66% |
| 2020 | 94 -12.15% |
| 2019 | 107 42.67% |
| 2018 | 75 -19.35% |
| 2017 | 93 3.33% |
| 2016 | 90 15.38% |
| 2015 | 78 8.33% |
| 2014 | 72 12.5% |
| 2013 | 64 |