| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БАЛКАНСЕРТ ЕООД | 22.12.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 373 -32.78% | 555 6.16% | 523 50% | 349 -12.56% | 399 -1.02% | 403 -1.38% | 409 -15% | 481 20.05% | 400 | 413 -5.39% | 437 78.66% | 244 76.38% | 139 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
33 72.97% | 19 -11.9% | 21 282.61% | -12 -185.19% | 14 -34.15% | 21 -66.39% | 62 -34.05% | 95 -22.59% | 122 | 183 52.34% | 120 335.19% | 28 145.45% | 11 | ||||||
|
Оперативни разходи |
321 | 523 | 496 | 352 | 373 | 367 | 324 | 384 | 278 | 207 | 286 | 139 | 126 | ||||||
|
Разходи за персонала |
124 236.11% | 37 -79.31% | 178 45.61% | 122 21.32% | 101 3.68% | 97 19.5% | 81 19.55% | 68 26.67% | 54 | 29 75% | 16 88.24% | 9 | |||||||
| Нетен марж | 8.77% 157.33% | 3.41% -17.02% | 4.11% 221.74% | -3.37% -197.43% | 3.46% -33.47% | 5.2% -65.92% | 15.27% -22.42% | 19.68% -35.52% | 30.52% | 44.31% 61.01% | 27.52% 143.58% | 11.3% 39.16% | 8.12% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 212 -34.34% | 323 -21.78% | 413 -0.74% | 416 -18.27% | 509 -5.23% | 537 -12.27% | 613 19.8% | 511 25.16% | 409 | 395 99.23% | 198 130.95% | 86 180% | 31 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
11 -43.59% | 20 -92.41% | 263 -11.84% | 298 4.86% | 284 -6.4% | 304 1.71% | 299 44.2% | 207 48.35% | 140 | 28 -20.29% | 35 200% | 12 15% | 10 | ||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
38 102.7% | 19 -78.98% | 90 -20.72% | 114 -32.93% | 169 -19.27% | 210 -23.22% | 273 265.75% | 75 30.36% | 57 | 46 200% | 15 -33.33% | 23 87.5% | 12 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 0% | 1 -99.13% | 59 -38.5% | 96 -24.9% | 127 -24.77% | 169 -16.41% | 202 2229.41% | 9 750% | 1 | ||||||||||
| Вземания общо | 57 -23.29% | 75 41.75% | 53 -44.92% | 96 46.09% | 65 11.3% | 59 -40.1% | 98 -6.34% | 105 6.22% | 99 | 106 17.61% | 90 131.58% | 39 245.45% | 11 | ||||||
|
Собствен капитал |
174 -42.86% | 304 -5.85% | 323 6.76% | 303 -10.98% | 340 3.74% | 328 -3.46% | 339 -22.25% | 437 24.31% | 351 | 349 110.15% | 166 261.11% | 46 150% | 18 | ||||||
|
Парични средства |
143 -37.22% | 228 135.98% | 97 687.5% | 12 -92.26% | 159 97.45% | 80 -61.8% | 210 5.66% | 199 17.17% | 170 | 261 256.64% | 73 107.25% | 35 305.88% | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 11.11% |
| 2020 | 9 -30.77% |
| 2019 | 13 30% |
| 2018 | 10 -16.67% |
| 2017 | 12 33.33% |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 9 -10% |
| 2013 | 10 |