| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 0% | 14 16.67% | 12 4.35% | 12 -32.35% | 17 0% | 17 13.33% | 15 15.38% | 13 -10.34% | 15 31.82% | 11 22.22% | 9 -5.26% | 10 26.67% | 8 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 300% | 1 -75% | 2 33.33% | 2 -75% | 6 140% | 3 25% | 2 -63.64% | 6 57.14% | 4 75% | 2 300% | 1 -75% | 2 0% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
12 | 13 | 10 | 10 | 11 | 13 | 13 | 8 | 11 | 9 | 9 | 8 | 6 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 -17.39% | 12 43.75% | 8 -5.88% | 9 13.33% | 8 -28.57% | 11 0% | 11 110% | 5 0% | 5 -9.09% | 6 10% | 5 100% | 3 66.67% | 2 | |||||
| Нетен марж | 14.29% 300% | 3.57% -78.57% | 16.67% 27.78% | 13.04% -63.04% | 35.29% 140% | 14.71% 10.29% | 13.33% -68.48% | 42.31% 75.27% | 24.14% 32.76% | 18.18% 227.27% | 5.56% -73.61% | 21.05% -21.05% | 26.67% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 27 -1.85% | 28 -28% | 38 7.14% | 36 12.9% | 32 24% | 26 16.28% | 22 13.16% | 19 31.03% | 15 26.09% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 28.57% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 -50% | 3 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
15 0% | 15 11.11% | 14 | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 | |||||||||||
|
Общо задължения |
1 -83.33% | 3 -25% | 4 14.29% | 4 250% | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | 4 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 0% | 3 -28.57% | 4 16.67% | 3 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 2 0% | 2 | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
27 8.33% | 25 -28.36% | 34 6.35% | 32 5% | 31 22.45% | 25 16.67% | 21 10.53% | 19 35.71% | 14 27.27% | 11 15.79% | 10 5.56% | 9 28.57% | 7 | |||||
|
Парични средства |
9 -19.05% | 11 -56.25% | 25 -29.41% | 35 9.68% | 32 24% | 26 16.28% | 22 13.16% | 19 35.71% | 14 40% | 10 33.33% | 8 15.38% | 7 333.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 -50% |
| 2019 | 4 100% |
| 2018 | 2 -50% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |