| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 33.33% | 6 50% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 -35.71% | 7 -26.32% | 10 5.56% | 9 20% | 8 0% | 8 -42.31% | 13 18.18% | 11 0% | 11 15.79% | 10 | |||||
|
Счетоводна печалба |
6 1000% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 -25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 -50% | 3 -14.29% | 4 | 4 100% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
3 | 6 | 3 | 4 | 4 | 6 | 8 | 7 | 6 | 5 | 10 | 7 | 8 | ||||||
|
Разходи за персонала |
4 100% | 2 0% | 2 -20% | 3 -28.57% | 4 40% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 -20% | 3 66.67% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 68.75% 725% | 8.33% -77.78% | 37.5% 68.75% | 22.22% 100% | 11.11% -48.15% | 21.43% 1.79% | 21.05% -5.26% | 22.22% 11.11% | 20% -50% | 40% 48.57% | 26.92% | 36.36% 72.73% | 21.05% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 24 34.29% | 18 2.94% | 17 9.68% | 16 3.33% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 18.18% | 11 15.79% | 10 -24% | 13 4.17% | 12 33.33% | 9 28.57% | 7 180% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 -33.33% | 2 | 2 0% | 2 | ||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 | 3 25% | 2 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 5 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
23 28.57% | 18 2.94% | 17 9.68% | 16 6.9% | 15 3.57% | 14 7.69% | 13 23.81% | 11 16.67% | 9 -25% | 12 4.35% | 12 35.29% | 9 30.77% | 7 44.44% | 5 | |||||
|
Парични средства |
24 34.29% | 18 2.94% | 17 9.68% | 16 6.9% | 15 3.57% | 14 7.69% | 13 23.81% | 11 31.25% | 8 -20% | 10 -4.76% | 11 31.25% | 8 60% | 5 400% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |