| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 21 -12.77% | 24 11.9% | 21 16.67% | 18 28.57% | 14 -17.65% | 17 -12.82% | 20 -15.22% | 24 2.22% | 23 7.14% | 21 44.83% | 15 45% | 10 150% | 4 0% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -85.71% | 4 75% | 2 | -2 72.73% | -6 -237.5% | 4 -46.67% | 8 66.67% | 5 12.5% | 4 100% | 2 | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
21 | 23 | 17 | 15 | 13 | 17 | 25 | 19 | 15 | 16 | 10 | 8 | 4 | ||||||
|
Разходи за персонала |
15 -6.25% | 16 39.13% | 12 21.05% | 10 18.75% | 8 -11.11% | 9 -30.77% | 13 44.44% | 9 50% | 6 20% | 5 | 3 | ||||||||
| Нетен марж | 2.44% 14.63% | 2.13% -87.23% | 16.67% 50% | 11.11% | -8.82% 68.72% | -28.21% -262.18% | 17.39% -47.83% | 33.33% 55.56% | 21.43% -22.32% | 27.59% 37.93% | 20% | 12.5% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 9 -15% | 10 11.11% | 9 63.64% | 6 -67.65% | 17 0% | 17 -10.53% | 19 -22.45% | 25 16.67% | 21 50% | 14 40% | 10 81.82% | 6 83.33% | 3 0% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 0% | 1 -50% | 2 33.33% | 2 -40% | 3 -50% | 5 233.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 | 1 | ||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 2 100% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 -58.33% | 6 500% | 1 | 1 | 1 100% | 1 | |||||||||||||
|
Собствен капитал |
8 -6.25% | 8 0% | 8 77.78% | 5 -72.73% | 17 0% | 17 -8.33% | 18 -23.4% | 24 17.5% | 20 48.15% | 14 42.11% | 10 72.73% | 6 120% | 3 -16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
6 83.33% | 3 -57.14% | 7 100% | 4 -76.67% | 15 3.45% | 15 3.57% | 14 -39.13% | 24 15% | 20 53.85% | 13 44.44% | 9 80% | 5 150% | 2 0% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -20% |
| 2019 | 5 66.67% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 -20% |
| 2015 | 5 -16.67% |
| 2014 | 6 100% |
| 2013 | 3 |