ХРИСОЛИТ 7 ООД

ЗАЛИЧЕН ТЪРГОВЕЦ
Статус
Заличен на 02.08.2016 16:39
ЕИК/ПИК
147144987
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2007 година
Наименование
ХРИСОЛИТ 7
Транслитерация
“CHRYSOLYTE 7” Ltd
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, Якубица, 19, ет. 5
Има 294 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство; търговско представителство и посреднич... Производство и покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; ресторантьорство; хотелиерски услуги, туристически, рекламни, маркетингови, информационни, програмни, импресарски и други услуги; външнотърговски сделки, внос и износ на стоки и услуги; покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; посредничество при сделки с недвижими имоти; управление на недвижими имоти, лизинг; дейности, свързани с обучение и преподаване, както и всяка друга дейност, незабранена със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Управител: МЕРИ АН ТОМАС (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Ликвидатор: Робърт Дейвид Томас (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: МЕРИ АН ТОМАС (Великобритания ) - 50,00% дял (2 500 лв) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС (Великобритания ) - 50,00% дял (2 500 лв) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 000 лева (5 000 лева внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2015 2014
Приход 20
Счетоводна
печалба
-2
Оперативни
разходи
22
Разходи за
персонала
Нетен марж -10%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2015 2014
Общо активи 3 -40% 5
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
2
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
3
Парични
средства
3 -40% 5

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ХРИСОЛИТ 7 ООД на латиница "“CHRYSOLYTE 7” Ltd" с ЕИК/ПИК 147144987 е основана на 29 Януари 2010 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "ГЕНЕЗИС БЪЛГАРИЯ", но на 4 Декември 2009 година то бива сменено на сегашното "ХРИСОЛИТ 7". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 000 лева.

Хронология

2007
Регистрация на фирмата

04.12.2009
Промяна наименование
Името се сменя от ГЕНЕЗИС БЪЛГАРИЯ на ХРИСОЛИТ 7
Транслитерация
“GENESIS BULGARIA” Ltd
Транслитерация
“GENESIS BULGARIA” Ltd
“CHRYSOLYTE 7” Ltd
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, с. Ахелой (8217), Емона, 19
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, Якубица, 19, ет. 5
Съдружник
МАЙКЪЛ АЙВЪР ЛАВДЖОЙ 1 000 лв - 20,00% дял
ДЖОАН РОЗАЛИ ЛАВДЖОЙ 950 лв - 19,00% дял
РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС 1 550 лв - 31,00% дял
МЕРИ АН ТОМАС 1 500 лв - 30,00% дял
РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС 2 500 лв - 50,00% дял
МЕРИ АН ТОМАС 2 500 лв - 50,00% дял
Промяна предмет на дейност
Производство и покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; ресторантьорство; хотелиерски услуги, туристически, рекламни, маркетингови, информационни, програмни, импресарски и други услуги; външнотърговски сделки, внос и износ на стоки и услуги; покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; посредничество при сделки с недвижими имоти; управление на недвижими имоти, лизинг.
Производство и покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицензионни сделки; стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; ресторантьорство; хотелиерски услуги, туристически, рекламни, маркетингови, информационни, програмни, импресарски и други услуги; външнотърговски сделки, внос и износ на стоки и услуги; покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; посредничество при сделки с недвижими имоти; управление на недвижими имоти, лизинг; дейности, свързани с обучение и преподаване, както и всяка друга дейност, незабранена със закон.

12.10.2015

02.08.2016
Заличен търговец
Промяна Съдружник
МАЙКЪЛ АЙВЪР ЛАВДЖОЙ 1 000 лв - 20,00% дял
ДЖОАН РОЗАЛИ ЛАВДЖОЙ 950 лв - 19,00% дял
РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС 1 550 лв - 31,00% дял
МЕРИ АН ТОМАС 1 500 лв - 30,00% дял
РОБЪРТ ДЕЙВИД ТОМАС 2 500 лв - 50,00% дял
МЕРИ АН ТОМАС 2 500 лв - 50,00% дял
Промяна Ликвидатор

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма