| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВИЖЪН ПЛЮС ООД | 18.09.2020 | Съдружник | 1% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 28 -25% | 37 -35.14% | 57 13.27% | 50 12.64% | 44 -1.14% | 45 23.94% | 36 16.39% | 31 154.17% | 12 -40% | 20 -66.67% | 61 -66.57% | 184 -30.29% | 263 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-12 -4.35% | -12 -195.83% | 12 71.43% | 7 153.85% | -13 -2700% | 1 102.94% | -17 -666.67% | 3 250% | -2 -180% | 3 150% | -5 | -1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
40 | 48 | 43 | 42 | 39 | 44 | 53 | 28 | 14 | 15 | 66 | 184 | 263 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 -55.56% | 5 0% | 5 12.5% | 4 166.67% | 2 -25% | 2 -42.86% | 4 40% | 3 66.67% | 2 -75% | 6 20% | 5 0% | 5 11.11% | 5 | |||||
| Нетен марж | -44.44% -39.13% | -31.94% -247.74% | 21.62% 51.35% | 14.29% 147.8% | -29.89% -2729.89% | 1.14% 102.37% | -47.89% -586.85% | 9.84% 159.02% | -16.67% -233.33% | 12.5% 250% | -8.33% | -0.19% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 429 -6.36% | 458 -4.17% | 478 -3.41% | 495 -6.65% | 530 -4.51% | 555 -1.9% | 566 -3.32% | 585 -0.87% | 591 1.23% | 583 9.61% | 532 4.73% | 508 65.67% | 307 | |||||
|
Дълготрайни активи |
426 -5.01% | 449 -5.18% | 473 -3.84% | 492 -4.65% | 516 -4.45% | 540 -4.34% | 565 -3.32% | 584 -0.52% | 587 1.41% | 579 12.07% | 517 13.47% | 456 64.39% | 277 | |||||
|
Материални запаси |
1 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
463 -3.51% | 480 -1.68% | 488 -5.63% | 517 -7.58% | 560 -2.06% | 572 -1.93% | 583 -0.35% | 585 -1.46% | 594 1.57% | 584 9.06% | 536 5.75% | 507 65.17% | 307 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 -9.09% | 6 -75% | 22 -56.86% | 52 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | 1 -66.67% | 3 -78.57% | 14 -57.58% | 34 164% | 13 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
-34 -55.81% | -22 -115% | -10 54.55% | -22 24.14% | -30 -81.25% | -16 3.03% | -17 -3400% | 1 116.67% | -3 -200% | -1 71.43% | -4 -333.33% | 2 -94.83% | 30 | |||||
|
Парични средства |
2 -83.33% | 9 157.14% | 4 40% | 3 -80% | 13 -13.79% | 15 1350% | 1 0% | 1 -50% | 2 100% | 1 0% | 1 -94.59% | 19 12.12% | 17 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2015 | 1 -50% |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |