| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 25 2.08% | 25 -2.04% | 25 2.08% | 25 2.13% | 24 -4.08% | 25 2.08% | 25 2.13% | 24 20.51% | 20 -4.88% | 21 -10.87% | 24 31.43% | 18 250% | 5 -99.38% | 818 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -88.24% | 9 466.67% | 2 0% | 2 0% | 2 -57.14% | 4 16.67% | 3 100% | 2 0% | 2 -40% | 3 25% | 2 -20% | 3 | 716 | ||||||
|
Оперативни разходи |
24 | 16 | 24 | 23 | 22 | 21 | 21 | 22 | 18 | 18 | 21 | 15 | 5 | 665 | |||||
|
Разходи за персонала |
11 69.23% | 7 -35% | 10 -47.37% | 19 22.58% | 16 6.9% | 15 3.57% | 14 -24.32% | 19 54.17% | 12 500% | 2 | 2 0% | 2 -99.65% | 588 | ||||||
| Нетен марж | 4.08% -88.48% | 35.42% 478.47% | 6.12% -2.04% | 6.25% -2.08% | 6.38% -55.32% | 14.29% 14.29% | 12.5% 95.83% | 6.38% -17.02% | 7.69% -36.92% | 12.2% 40.24% | 8.7% -39.13% | 14.29% | 87.5% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 3.23% | 32 37.78% | 23 7.14% | 21 7.69% | 20 5.41% | 19 19.35% | 16 24% | 13 13.64% | 11 15.79% | 10 26.67% | 8 50% | 5 100% | 3 -99.44% | 460 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 -25% | 2 -20% | 3 66.67% | 2 -40% | 3 | 51 | |||||||||
|
Материални запаси |
1 | 1 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
409 | ||||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
262 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 11.11% | 9 -37.93% | 15 -12.12% | 17 106.25% | 8 33.33% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 12.5% | 4 60% | 3 25% | 2 | ||||||||
|
Собствен капитал |
33 3.23% | 32 37.78% | 23 7.14% | 21 7.69% | 20 5.41% | 19 19.35% | 16 24% | 13 13.64% | 11 15.79% | 10 26.67% | 8 50% | 5 100% | 3 -98.75% | 205 | |||||
|
Парични средства |
21 -6.82% | 22 175% | 8 166.67% | 3 -71.43% | 11 -8.7% | 12 35.29% | 9 54.55% | 6 22.22% | 5 -18.18% | 6 83.33% | 3 -40% | 5 100% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 150% |
| 2020 | 2 -60% |
| 2019 | 5 150% |
| 2018 | 2 -77.78% |
| 2017 | 9 80% |
| 2016 | 5 -16.67% |
| 2015 | 6 -25% |
| 2014 | 8 14.29% |
| 2013 | 7 |