СТИВЪНС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
148056839
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2006 година
Наименование
СТИВЪНС
Транслитерация
STEVENS EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, бул. СЛИВНИЦА, 5, ет. 1
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; посредническа дейност при информиране и наемане на работа в страната и чужбина, след надлежно разреш... Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; посредническа дейност при информиране и наемане на работа в страната и чужбина, след надлежно разрешение; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; туроператорска дейност и туристическа агентска дейност, след лиценз; хотелиерство и ресторантьорство; след лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХЕЙЗЪЛ САНДРА СТИВЪНС (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХЕЙЗЪЛ САНДРА СТИВЪНС (Великобритания ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СТИВЪНС ЕООД на латиница "STEVENS EOOD" с ЕИК/ПИК 148056839 е основана на 14 Юни 2011 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

2006
Регистрация на фирмата

14.06.2011
Транслитерация
STEVENS

12.04.2016
Транслитерация
STEVENS
STEVENS EOOD
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Промяна Управител
Едноличен собственик на капитала

15.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма