| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 76% | 13 -41.86% | 22 59.26% | 14 3.85% | 13 -31.58% | 19 40.74% | 14 3.85% | 13 -21.21% | 17 -29.79% | 24 38.24% | 17 25.93% | 14 3.85% | 13 0% | 13 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 500% | 1 -75% | 2 300% | 1 -50% | 1 -50% | 2 33.33% | 2 -25% | 2 -20% | 3 -44.44% | 5 80% | 3 150% | 1 100% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
19 | 12 | 19 | 13 | 12 | 17 | 12 | 11 | 14 | 19 | 15 | 13 | 13 | 13 | |||||
|
Разходи за персонала |
16 60% | 10 11.11% | 9 -10% | 10 25% | 8 -33.33% | 12 9.09% | 11 29.41% | 9 -5.56% | 9 12.5% | 8 0% | 8 0% | 8 14.29% | 7 27.27% | 6 | |||||
| Нетен марж | 13.64% 240.91% | 4% -57% | 9.3% 151.16% | 3.7% -51.85% | 7.69% -26.92% | 10.53% -5.26% | 11.11% -27.78% | 15.38% 1.54% | 15.15% -20.88% | 19.15% 30.21% | 14.71% 98.53% | 7.41% 92.59% | 3.85% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 -15.15% | 17 3.13% | 16 14.29% | 14 -26.32% | 19 5.56% | 18 9.09% | 17 10% | 15 15.38% | 13 18.18% | 11 57.14% | 7 75% | 4 33.33% | 3 20% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
12 84.62% | 7 550% | 1 -60% | 3 400% | 1 0% | 1 -83.33% | 3 0% | 3 50% | 2 300% | 1 -66.67% | 2 -40% | 3 66.67% | 2 50% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
14 | 1 0% | 1 | 1 | |||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
14 -15.15% | 17 3.13% | 16 14.29% | 14 -24.32% | 19 2.78% | 18 9.09% | 17 10% | 15 15.38% | 13 23.81% | 11 61.54% | 7 62.5% | 4 60% | 3 0% | 3 | |||||
|
Парични средства |
2 -80% | 10 -33.33% | 15 30.43% | 12 -39.47% | 19 8.57% | 18 29.63% | 14 12.5% | 12 9.09% | 11 4.76% | 11 90.91% | 6 266.67% | 2 50% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 66.67% |
| 2020 | 3 50% |
| 2019 | 2 -33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 -33.33% |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |