| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 90 -12% | 102 21.21% | 84 -34.78% | 129 27.78% | 101 -22.05% | 130 23.9% | 105 -29.31% | 148 22.36% | 121 33.9% | 90 1.72% | 89 | |||||
|
Счетоводна печалба |
9 460% | -3 84.85% | -17 -226.92% | 13 -13.33% | 15 -40% | 26 -1.96% | 26 -42.7% | 46 4.71% | 43 34.92% | 32 57.5% | 20 | |||||
|
Оперативни разходи |
79 | 101 | 96 | 106 | 82 | 102 | 79 | 100 | 71 | 53 | 60 | |||||
|
Разходи за персонала |
30 -20.27% | 38 -2.63% | 39 24.59% | 31 27.08% | 25 -2.04% | 25 -7.55% | 27 32.5% | 20 73.91% | 12 27.78% | 9 -5.26% | 10 | |||||
| Нетен марж | 10.23% 509.09% | -2.5% 87.5% | -20% -294.62% | 10.28% -32.17% | 15.15% -23.03% | 19.69% -20.87% | 24.88% -18.94% | 30.69% -14.43% | 35.86% 0.76% | 35.59% 54.83% | 22.99% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 79 9.22% | 72 -2.76% | 74 -44.66% | 134 -40.45% | 225 9.45% | 206 16.52% | 176 17.75% | 150 40.87% | 106 26.06% | 84 8.55% | 78 | |||||
|
Дълготрайни активи |
25 0% | 25 -15.52% | 30 18.37% | 25 4.26% | 24 0% | 24 -11.32% | 27 -11.67% | 31 81.82% | 17 57.14% | 11 425% | 2 | |||||
|
Материални запаси |
22 16.22% | 19 -27.45% | 26 -67.1% | 79 868.75% | 8 77.78% | 5 -80% | 23 650% | 3 200% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 | 3 0% | 3 -37.5% | 4 -84.62% | 27 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 25 88.46% | 13 | 3 -83.33% | 15 | 10 | 3 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
79 11.59% | 71 -3.5% | 73 -45% | 133 -40.91% | 225 9.45% | 206 16.52% | 176 19.79% | 147 41.87% | 104 29.3% | 80 57% | 51 | |||||
|
Парични средства |
7 -55.17% | 15 -19.44% | 18 -32.08% | 27 -84.73% | 177 0.29% | 177 40.08% | 126 8.81% | 116 47.4% | 79 8.45% | 73 0% | 73 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |