| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 100% | 4 0% | 4 100% | 2 -55.56% | 5 80% | 3 -68.75% | 8 220% | 3 | 1 -80% | 5 66.67% | 3 50% | 2 100% | 1 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
5 80% | 3 25% | 2 | 3 100% | 2 250% | -1 -300% | 1 | 2 300% | 1 150% | -1 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 | ||||||||||||||||||
| Нетен марж | 56.25% -10% | 62.5% 25% | 50% | 66.67% 11.11% | 60% 580% | -12.5% -162.5% | 20% | 66.67% 166.67% | 25% 125% | -100% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 24 24.32% | 19 12.12% | 17 13.79% | 15 0% | 15 20.83% | 12 14.29% | 11 110% | 5 0% | 5 11.11% | 5 0% | 5 -10% | 5 66.67% | 3 100% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 | ||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
11 110% | 5 11.11% | 5 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
24 24.32% | 19 12.12% | 17 13.79% | 15 0% | 15 20.83% | 12 14.29% | 11 133.33% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 -10% | 5 66.67% | 3 100% | 2 | |||||
|
Парични средства |
24 24.32% | 19 12.12% | 17 22.22% | 14 -6.9% | 15 20.83% | 12 | 5 11.11% | 5 0% | 5 -10% | 5 150% | 2 33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |