| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 -43.48% | 12 35.29% | 9 13.33% | 8 -16.67% | 9 -18.18% | 11 4.76% | 11 0% | 11 0% | 11 -25% | 14 -6.67% | 15 36.36% | 11 -21.43% | 14 -24.32% | 19 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 -50% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
6 | 10 | 8 | 7 | 8 | 10 | 10 | 10 | 10 | 13 | 14 | 10 | 13 | 18 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 -50% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 -20% | 3 25% | 2 | 3 200% | 1 | ||||||
| Нетен марж | 7.69% -41.03% | 13.04% 10.87% | 11.76% -11.76% | 13.33% 20% | 11.11% -18.52% | 13.64% 43.18% | 9.52% 0% | 9.52% 0% | 9.52% 33.33% | 7.14% -28.57% | 10% 10% | 9.09% 27.27% | 7.14% -33.93% | 10.81% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 15 -6.25% | 16 3.23% | 16 0% | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 8% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 5% | 10 17.65% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
2 -55.56% | 5 28.57% | 4 250% | 1 -75% | 4 -38.46% | 7 0% | 7 8.33% | 6 200% | 2 33.33% | 2 0% | 2 -75% | 6 1100% | 1 -50% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
1 | 1 0% | 1 0% | 1 -90.91% | 6 0% | 6 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
15 -9.38% | 16 3.23% | 16 0% | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 8% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 21.43% | 7 27.27% | 6 0% | 6 | |||||
|
Парични средства |
13 13.04% | 12 -4.17% | 12 -17.24% | 15 38.1% | 11 50% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 -35.29% | 9 -10.53% | 10 46.15% | 7 | 2 -40% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |