| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 11 37.5% | 8 -27.27% | 11 -26.67% | 15 328.57% | 4 -22.22% | 5 -25% | 6 500% | 1 -88.89% | 9 0% | 9 -30.77% | 13 -27.78% | 18 -12.2% | 21 141.18% | 9 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 100% | 1 -33.33% | 2 | 5 | -3 | 1 -85.71% | 4 16.67% | 3 50% | 2 33.33% | 2 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
9 | 7 | 9 | 15 | 4 | 5 | 6 | 3 | 6 | 9 | 13 | 5 | 19 | 7 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 50% | 3 -33.33% | 5 -25% | 6 200% | 2 -20% | 3 -37.5% | 4 100% | 2 -42.86% | 4 40% | 3 -58.33% | 6 20% | 5 -52.38% | 11 110% | 5 | |||||
| Нетен марж | 18.18% 45.45% | 12.5% -8.33% | 13.64% | 100% | -300% | 5.56% -79.37% | 26.92% 61.54% | 16.67% 70.83% | 9.76% -44.72% | 17.65% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 8.33% | 12 -22.58% | 16 10.71% | 14 27.27% | 11 15.79% | 10 -29.63% | 14 8% | 13 4.17% | 12 -14.29% | 14 21.74% | 12 35.29% | 9 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 -66.67% | 3 -33.33% | 5 -35.71% | 7 -50% | 14 7.69% | 13 23.81% | 11 162.5% | 4 166.67% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 -90% | 5 -16.67% | 6 | |||||
|
Общо задължения |
3 25% | 2 0% | 2 -20% | 3 -58.33% | 6 33.33% | 5 125% | 2 100% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -80% | 3 -16.67% | 3 -64.71% | 9 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 3 | 2 0% | 2 -75% | 6 50% | 4 -11.11% | 5 -10% | 5 233.33% | 2 -40% | 3 | |||||||||
|
Собствен капитал |
14 12.5% | 12 9.09% | 11 15.79% | 10 0% | 10 0% | 10 5.56% | 9 -5.26% | 10 -24% | 13 4.17% | 12 4.35% | 12 0% | 12 35.29% | 9 30.77% | 7 | |||||
|
Парични средства |
15 36.36% | 11 29.41% | 9 70% | 5 233.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -87.5% | 4 -33.33% | 6 -14.29% | 7 7.69% | 7 -23.53% | 9 112.5% | 4 166.67% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -50% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -75% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |