| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 -32% | 13 -7.41% | 14 3.85% | 13 36.84% | 10 -56.82% | 22 51.72% | 15 31.82% | 11 -8.33% | 12 -20% | 15 50% | 10 -33.33% | 15 7.14% | 14 16.67% | 12 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 | 5 350% | 1 0% | 1 | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
10 | 12 | 13 | 12 | 9 | 22 | 13 | 10 | 13 | 11 | 9 | 14 | 13 | 12 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 -50% | 7 55.56% | 5 12.5% | 4 0% | 4 -27.27% | 6 0% | 6 0% | 6 10% | 5 900% | 1 -75% | 2 -20% | 3 150% | 1 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | 5.88% 47.06% | 4% -46% | 7.41% -35.8% | 11.54% 119.23% | 5.26% 131.58% | 2.27% -78.03% | 10.34% 13.79% | 9.09% | 30% 200% | 10% 50% | 6.67% | 4.17% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 -12.9% | 16 0% | 16 10.71% | 14 12% | 13 4.17% | 12 4.35% | 12 21.05% | 10 -20.83% | 12 20% | 10 81.82% | 6 10% | 5 25% | 4 33.33% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
7 55.56% | 5 12.5% | 4 60% | 3 -50% | 5 11.11% | 5 -55% | 10 5.26% | 10 533.33% | 2 50% | 1 -60% | 3 | 3 25% | 2 | ||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 4 600% | 1 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
13 -13.33% | 15 3.45% | 15 7.41% | 14 12.5% | 12 4.35% | 12 4.55% | 11 15.79% | 10 11.76% | 9 0% | 9 54.55% | 6 10% | 5 25% | 4 33.33% | 3 | |||||
|
Парични средства |
7 -40.91% | 11 -4.35% | 12 0% | 12 53.33% | 8 0% | 8 400% | 2 | 11 16.67% | 9 200% | 3 -40% | 5 233.33% | 2 50% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 -50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |