| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 -75% | 6 0% | 6 500% | 1 -75% | 4 60% | 3 -16.67% | 3 -40% | 5 400% | 1 -66.67% | 3 -14.29% | 4 -70.83% | 12 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 200% | -1 -109.09% | 6 | 2 100% | 1 -33.33% | 2 -66.67% | 5 800% | 1 -80% | 3 0% | 3 -54.55% | 6 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||||
| Нетен марж | 33.33% 500% | -8.33% -109.09% | 91.67% | 50% 25% | 40% -20% | 50% -44.44% | 90% 80% | 50% -40% | 83.33% 16.67% | 71.43% 55.84% | 45.83% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 -37.5% | 8 0% | 8 220% | 3 -92.96% | 36 4.41% | 35 3.03% | 34 3.13% | 33 14.29% | 29 0% | 29 9.8% | 26 8.51% | 24 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 -50% | 1 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
5 -28.57% | 7 -6.67% | 8 200% | 3 -92.96% | 36 4.41% | 35 3.03% | 34 4.76% | 32 14.55% | 28 1.85% | 28 8% | 26 11.11% | 23 | |||||
|
Парични средства |
5 -28.57% | 7 -12.5% | 8 220% | 3 -92.96% | 36 4.41% | 35 3.03% | 34 3.13% | 33 14.29% | 29 0% | 29 9.8% | 26 8.51% | 24 |