| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТЕОЛИНО ПЛАСТ ООД | 23.06.2008 | Съдружник | 99% | 5M-50M € | 94 |
| УПРАВЛЕНИЕ НА ИМОТИ ЕАД | 05.04.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ЛИНКИН Рисайкъл ЕООД | 18.09.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 20 |
| КЬОМЕРЛИНГ ЮИЕ ООД | 21.07.2025 | Съдружник | 40% | ||
| ЛИНКИН ООД | 23.06.2008 | Съдружник | 99% | 5M-50M € | 283 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 442 -55.34% | 3 229 -87.69% | 26 224 6351.45% | 406 55.88% | 261 -72.99% | 965 | 196 -43.36% | 347 | 44 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
590 -76.72% | 2 534 95% | 1 300 44.1% | 902 120.5% | 409 -42.98% | 717 | 112 -42.26% | 195 | -64 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
824 | 469 | 21 364 | 419 | 261 | -248 | 233 | 194 | 108 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
551 17.43% | 469 -85.3% | 3 193 995.44% | 291 | 171 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 40.92% -47.87% | 78.5% 1483.78% | 4.96% -97.77% | 221.89% 41.45% | 156.86% 111.09% | 74.31% | 57.29% 1.95% | 56.19% | -146.51% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 9 525 -2.57% | 9 776 -71.92% | 34 819 395.96% | 7 021 22.73% | 5 720 30.52% | 4 383 | 3 914 -4.61% | 4 103 -5.71% | 4 352 | 2 774 10.26% | 2 516 312.49% | 610 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
9 383 -0.53% | 9 433 -54.56% | 20 757 203.64% | 6 836 22.75% | 5 569 32.78% | 4 194 | 3 665 -7.68% | 3 970 -4.83% | 4 171 | 2 153 117.74% | 989 62.52% | 608 | |||||||
|
Материални запаси |
1 | 9 835 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 087 -27.32% | 1 496 -92.32% | 19 485 1102.59% | 1 620 30.41% | 1 242 295.77% | 314 | 49 -4.95% | 52 -51.21% | 106 | 112 566.67% | 17 1000% | 2 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
699 -36.83% | 1 106 -91.99% | 13 813 845.57% | 1 461 125.49% | 648 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 129 -60.59% | 328 -91.29% | 3 767 314.17% | 910 542.24% | 142 -18.53% | 174 | 190 63.44% | 116 -21.45% | 148 | 621 -59.23% | 1 523 | ||||||||
|
Собствен капитал |
8 438 1.9% | 8 280 -46% | 15 334 183.94% | 5 400 20.6% | 4 478 10.05% | 4 069 | 3 865 -4.61% | 4 051 -4.58% | 4 246 | 2 662 6.51% | 2 499 310.76% | 608 | |||||||
|
Парични средства |
12 -20.69% | 15 -96.29% | 399 1346.3% | 28 184.21% | 10 -34.48% | 15 | 59 314.29% | 14 -56.25% | 33 | 1 -88.89% | 5 200% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 11 -50% |
| 2020 | 22 -8.33% |
| 2019 | 24 9.09% |
| 2018 | 22 -40.54% |
| 2017 | 37 164.29% |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 14 27.27% |
| 2014 | 11 22.22% |
| 2013 | 9 |