| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 311 18.25% | 263 14.7% | 230 14.83% | 200 8.01% | 185 8.06% | 171 19.64% | 143 0.36% | 143 6.08% | 134 6.05% | 127 55% | 82 22.14% | 67 -1.5% | 68 | |||||
|
Счетоводна печалба |
10 17.65% | 9 0% | 9 54.55% | 6 -8.33% | 6 9.09% | 6 175% | 2 33.33% | 2 0% | 2 200% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
301 | 255 | 221 | 194 | 179 | 166 | 141 | 141 | 133 | 126 | 81 | 66 | 67 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 0% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 -14.29% | 4 40% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | 3.28% -0.51% | 3.3% -12.82% | 3.79% 34.58% | 2.81% -15.13% | 3.31% 0.95% | 3.28% 129.85% | 1.43% 32.86% | 1.08% -5.73% | 1.14% 182.89% | 0.4% -67.74% | 1.25% 63.75% | 0.76% 1.53% | 0.75% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 35 15% | 31 9.09% | 28 12.24% | 25 22.5% | 20 29.03% | 16 55% | 10 33.33% | 8 -6.25% | 8 6.67% | 8 -16.67% | 9 63.64% | 6 -50% | 11 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 | |||||||||
|
Материални запаси |
4 14.29% | 4 0% | 4 -36.36% | 6 -26.67% | 8 -11.76% | 9 54.55% | 6 -45% | 10 | ||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 1 100% | 1 | 2 -33.33% | 3 -33.33% | 5 125% | 2 -75% | 8 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
35 15.25% | 30 7.27% | 28 12.24% | 25 22.5% | 20 37.93% | 15 52.63% | 10 26.67% | 8 25% | 6 33.33% | 5 0% | 5 28.57% | 4 16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
7 55.56% | 5 125% | 2 300% | 1 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |