| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 250% | 4 -42.86% | 7 0% | 7 40% | 5 -9.09% | 6 120% | 3 25% | 2 -20% | 3 25% | 2 -71.43% | 7 7.69% | 7 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 100% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -75% | 2 300% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
11 | 3 | 6 | 6 | 4 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 0% | 1 100% | 1 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 21.43% -42.86% | 37.5% 162.5% | 14.29% 0% | 14.29% -28.57% | 20% 10% | 18.18% -54.55% | 40% 60% | 25% 25% | 20% -80% | 100% 1300% | 7.14% -7.14% | 7.69% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 13 23.81% | 11 16.67% | 9 12.5% | 8 23.08% | 7 0% | 7 18.18% | 6 10% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 -46.67% | 8 7.14% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 2 | 1 -50% | 1 -60% | 3 66.67% | 2 -57.14% | 4 250% | 1 -84.62% | 7 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 | 4 0% | 4 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
13 19.05% | 11 16.67% | 9 12.5% | 8 23.08% | 7 0% | 7 18.18% | 6 10% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 | |||||
|
Парични средства |
13 19.05% | 11 16.67% | 9 38.46% | 7 0% | 7 8.33% | 6 33.33% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 500% | 1 -92.31% | 7 1200% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |