| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 -40.63% | 16 -48.39% | 32 169.57% | 12 360% | 3 -78.26% | 12 76.92% | 7 85.71% | 4 -22.22% | 5 28.57% | 4 -86.27% | 26 6.25% | 25 -51.52% | 51 11.24% | 46 | |||||
|
Счетоводна печалба |
6 -62.07% | 15 -42% | 26 733.33% | 3 -70% | 10 0% | 10 150% | 4 200% | -4 -366.67% | 2 200% | 1 -93.75% | 8 -40.74% | 14 -57.14% | 32 800% | 4 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 | 2 | 3 | 8 | 2 | 2 | 3 | 8 | 3 | 3 | 18 | 9 | 18 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 | 1 0% | 1 -91.67% | 6 200% | 2 -42.86% | 4 0% | 4 -30% | 5 66.67% | 3 50% | 2 | |||||||||
| Нетен марж | 57.89% -36.12% | 90.63% 12.38% | 80.65% 209.14% | 26.09% -93.48% | 400% 360% | 86.96% 41.3% | 61.54% 153.85% | -114.29% -442.86% | 33.33% 133.33% | 14.29% -54.46% | 31.37% -44.23% | 56.25% -11.61% | 63.64% 709.09% | 7.87% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 160 2.62% | 156 8.54% | 144 23.79% | 116 3.18% | 112 -0.45% | 113 8.87% | 104 4.64% | 99 -3.96% | 103 1% | 102 0% | 102 5.82% | 97 13.17% | 85 46.49% | 58 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 -42.86% | 4 16.67% | 3 -25% | 4 -20% | 5 -16.67% | 6 9.09% | 6 -21.43% | 7 27.27% | 6 57.14% | 4 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -75% | 2 -33.33% | 3 200% | 1 | 1 0% | 1 | 1 -50% | 1 -60% | 3 -50% | 5 -23.08% | 7 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 155 7.04% | 145 14.98% | 126 19.9% | 105 1616.67% | 6 0% | 6 0% | 6 -29.41% | 9 6.25% | 8 0% | 8 33.33% | 6 0% | 6 500% | 1 -33.33% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
160 3.65% | 154 9.45% | 141 22.22% | 115 2.27% | 112 0% | 112 8.91% | 103 4.12% | 99 -3.96% | 103 1.51% | 102 0.51% | 101 7.61% | 94 17.2% | 80 55.45% | 52 | |||||
|
Парични средства |
4 -60% | 10 -37.5% | 16 68.42% | 10 -90.69% | 104 0.99% | 103 9.19% | 95 9.47% | 86 -3.98% | 90 2.33% | 88 -2.82% | 90 8.59% | 83 5.84% | 79 48.08% | 53 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |