| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 -61.54% | 7 0% | 7 -56.67% | 15 0% | 15 -36.17% | 24 11.9% | 21 27.27% | 17 -19.51% | 21 -8.89% | 23 28.57% | 18 -14.63% | 21 10.81% | 19 85% | 10 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 33.33% | 2 200% | 1 -66.67% | 2 -76.92% | 7 160% | 3 400% | 1 -75% | 2 33.33% | 2 50% | 1 -60% | 3 25% | 2 300% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 | 5 | 5 | 15 | 14 | 17 | 19 | 16 | 18 | 21 | 7 | 18 | 17 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 0% | 1 -91.67% | 6 -7.69% | 7 8.33% | 6 71.43% | 4 -22.22% | 5 80% | 3 25% | 2 -20% | 3 0% | 3 66.67% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 80% 160% | 30.77% 33.33% | 23.08% 592.31% | 3.33% -66.67% | 10% -63.85% | 27.66% 132.34% | 11.9% 292.86% | 3.03% -68.94% | 9.76% 46.34% | 6.67% 16.67% | 5.71% -53.14% | 12.2% 12.8% | 10.81% 116.22% | 5% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 26 -1.92% | 27 8.33% | 25 -5.88% | 26 6.25% | 25 11.63% | 22 30.3% | 17 6.45% | 16 34.78% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 20% | 8 114.29% | 4 0% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
2 300% | 1 | 1 0% | 1 -83.33% | 3 -73.91% | 12 43.75% | 8 60% | 5 42.86% | 4 | 4 40% | 3 | ||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 3 50% | 2 100% | 1 -50% | 2 -42.86% | 4 | 1 100% | 1 -85.71% | 4 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 9 12.5% | 8 14.29% | 7 16.67% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 40% | 3 25% | 2 100% | 1 | 1 -50% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
26 0% | 26 6.25% | 25 6.67% | 23 2.27% | 22 7.32% | 21 41.38% | 15 20.83% | 12 4.35% | 12 21.05% | 10 18.75% | 8 14.29% | 7 250% | 2 -42.86% | 4 | |||||
|
Парични средства |
15 -17.14% | 18 2.94% | 17 -12.82% | 20 5.41% | 19 12.12% | 17 73.68% | 10 1800% | 1 -50% | 1 -60% | 3 -44.44% | 5 | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 -75% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 50% |
| 2012 | 2 |