| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 0% | 13 -42.22% | 23 55.17% | 15 20.83% | 12 41.18% | 9 21.43% | 7 -17.65% | 9 -10.53% | 10 0% | 10 0% | 10 26.67% | 8 25% | 6 71.43% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-2 -500% | 1 -92.31% | 7 1200% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 200% | -1 -133.33% | 2 200% | 1 -50% | 1 0% | 1 | -1 -200% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
15 | 13 | 16 | 14 | 11 | 8 | 7 | 7 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
11 16.67% | 9 5.88% | 9 -15% | 10 81.82% | 6 83.33% | 3 0% | 3 -45.45% | 6 0% | 6 10% | 5 0% | 5 42.86% | 4 40% | 3 66.67% | 2 | |||||
| Нетен марж | -15.38% -500% | 3.85% -86.69% | 28.89% 737.78% | 3.45% -72.41% | 12.5% 112.5% | 5.88% 182.35% | -7.14% -140.48% | 17.65% 235.29% | 5.26% -50% | 10.53% 0% | 10.53% | -8.33% -158.33% | 14.29% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 -50% | 6 -61.29% | 16 72.22% | 9 5.88% | 9 21.43% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 -11.11% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 -60% | 3 -28.57% | 4 | |||||||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 | 2 | 1 | 1 0% | 1 100% | 1 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 -50% | 1 -60% | 3 400% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 2 | 2 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
3 -44.44% | 5 -68.97% | 15 70.59% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 33.33% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 50% | 2 0% | 2 -20% | 3 | |||||
|
Парични средства |
1 -75% | 4 -71.43% | 14 133.33% | 6 -25% | 8 23.08% | 7 30% | 5 -16.67% | 6 20% | 5 100% | 3 400% | 1 0% | 1 -80% | 3 66.67% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |