| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 44 59.26% | 28 3.85% | 27 766.67% | 3 -45.45% | 6 -71.05% | 19 137.5% | 8 -80.72% | 42 492.86% | 7 -30% | 10 -73.68% | 39 181.48% | 14 -74.77% | 55 2.88% | 53 | |||||
|
Счетоводна печалба |
8 -21.05% | 10 1800% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -85.71% | 4 216.67% | -3 88.68% | -27 -5400% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
36 | 17 | 26 | 3 | 5 | 19 | 8 | 41 | 6 | 10 | 35 | 17 | 27 | 54 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 0% | 1 | 3 0% | 3 | 7 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 17.44% -50.43% | 35.19% 1729.63% | 1.92% -88.46% | 16.67% -8.33% | 18.18% 590.91% | 2.63% -57.89% | 6.25% 159.37% | 2.41% -66.27% | 7.14% 42.86% | 5% -45.71% | 9.21% 141.45% | -22.22% 55.14% | -49.53% -5251.4% | 0.96% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 34 78.38% | 19 105.56% | 9 5.88% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 -7.69% | 7 -18.75% | 8 23.08% | 7 0% | 7 -35% | 10 -9.09% | 11 | |||||
|
Дълготрайни активи |
4 14.29% | 4 75% | 2 -20% | 3 0% | 3 25% | 2 | 1 | 1 -80% | 3 -50% | 5 | |||||||||
|
Материални запаси |
22 | 2 0% | 2 | 1 -60% | 3 | 4 0% | 4 40% | 3 | 2 | ||||||||||
|
Общо задължения |
8 | 2 -57.14% | 4 40% | 3 -58.33% | 6 -7.69% | 7 -43.48% | 12 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 -16.67% | 6 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 100% | 1 | 2 200% | 1 | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -60% | 5 -33.33% | 8 | ||||||||
|
Собствен капитал |
26 35.14% | 19 105.56% | 9 5.88% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 700% | 1 -85.71% | 4 16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
5 -64.29% | 14 154.55% | 6 22.22% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 -12.5% | 4 0% | 4 700% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -50% | 1 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -75% |
| 2013 | 4 100% |
| 2008 | 2 |