| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВАТИЯ ТРЕЙДИНГ ЕООД | 25.08.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 4 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 140 -47.37% | 4 065 -3.01% | 4 192 -7.66% | 4 539 37.28% | 3 307 22.16% | 2 707 6.05% | 2 552 -8.05% | 2 776 1.84% | 2 726 1.7% | 2 680 79.58% | 1 492 52.19% | 981 21.47% | 807 280.48% | 212 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 636 327.67% | 382 52.65% | 251 1.66% | 246 588.57% | 36 -68.18% | 112 147.19% | 46 -41.45% | 78 660% | 10 -97.54% | 415 1111.94% | 34 -74.23% | 133 -23.53% | 174 1719.05% | -11 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 539 | 3 557 | 3 744 | 4 144 | 3 143 | 2 485 | 2 440 | 2 677 | 2 690 | 1 123 | 1 343 | 760 | 599 | 224 | |||||
|
Разходи за персонала |
565 19.7% | 472 -13.64% | 547 50.92% | 363 11.83% | 324 121.68% | 146 9.58% | 133 16.52% | 115 14.29% | 100 -12.11% | 114 48.67% | 77 32.74% | 58 66.18% | 35 183.33% | 12 | |||||
| Нетен марж | 76.44% 712.53% | 9.41% 57.4% | 5.98% 10.09% | 5.43% 401.58% | 1.08% -73.95% | 4.16% 133.09% | 1.78% -36.32% | 2.8% 646.28% | 0.38% -97.58% | 15.49% 574.87% | 2.3% -83.07% | 13.56% -37.05% | 21.53% 525.53% | -5.06% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 12 267 136.96% | 5 177 27.73% | 4 053 13.34% | 3 576 25.32% | 2 854 0.05% | 2 852 -51.32% | 5 858 | 2 862 1.74% | 2 813 16.94% | 2 406 14.25% | 2 105 90.82% | 1 103 339.51% | 251 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
8 566 215.08% | 2 719 34.78% | 2 017 0.61% | 2 005 16.04% | 1 728 19.65% | 1 444 10.61% | 1 305 | 1 196 -21.88% | 1 531 37.09% | 1 117 -23.56% | 1 461 110.38% | 694 1686.84% | 39 | ||||||
|
Материални запаси |
433 27.03% | 341 31.88% | 258 43.06% | 180 370.67% | 38 -80.21% | 194 -26.97% | 265 | 5 -97.01% | 171 88.2% | 91 1680% | 5 | ||||||||
|
Общо задължения |
3 907 33.49% | 2 927 -1.41% | 2 969 8.16% | 2 745 21.17% | 2 265 5.63% | 2 144 6.1% | 2 021 | 2 199 9.41% | 2 009 -0.83% | 2 026 12.14% | 1 807 35.4% | 1 334 462.5% | 237 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
289 319.26% | 69 -73.48% | 260 | 501 -9.18% | 552 | 276 -39.26% | 455 23.64% | 368 -30.6% | 530 | 199 | |||||||||
| Вземания общо | 1 529 203.86% | 503 -59.95% | 1 256 18.01% | 1 065 259.59% | 296 -57.21% | 692 -32.59% | 1 026 | 1 405 41.36% | 994 -10.41% | 1 110 94.27% | 571 81.04% | 315 56.2% | 202 | ||||||
|
Собствен капитал |
8 360 521.47% | 1 345 39.72% | 963 33.45% | 721 44.87% | 498 -20.1% | 623 -13.24% | 718 | 597 -20.56% | 751 123.59% | 336 12.69% | 298 75.08% | 170 1133.33% | 14 | ||||||
|
Парични средства |
1 735 376.02% | 365 59.15% | 229 29.11% | 177 80.73% | 98 -69.62% | 323 313.07% | 78 | 63 4.24% | 60 16.83% | 52 405% | 10 -25.93% | 14 68.75% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 71 -5.33% |
| 2019 | 75 59.57% |
| 2018 | 47 -2.08% |
| 2017 | 48 2.13% |
| 2016 | 47 80.77% |
| 2015 | 26 4% |
| 2014 | 25 19.05% |
| 2013 | 21 |