| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 124 | 130 3.25% | 126 -8.55% | 138 -0.74% | 139 -2.87% | 143 -7.92% | 155 6.69% | 145 14.98% | 126 0% | 126 12.27% | 112 -13.39% | 130 22.12% | 106 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
4 | 1 -87.5% | 4 60% | 3 -28.57% | 4 -12.5% | 4 33.33% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 -12.5% | 4 -20% | 5 100% | 3 | ||||||
|
Оперативни разходи |
120 | 129 | 122 | 135 | 135 | 139 | 152 | 142 | 122 | 123 | 108 | 123 | 103 | ||||||
|
Разходи за персонала |
2 | 3 -45.45% | 6 -21.43% | 7 -39.13% | 12 -4.17% | 12 4.35% | 12 -4.17% | 12 9.09% | 11 46.67% | 8 150% | 3 20% | 3 -16.67% | 3 | ||||||
| Нетен марж | 3.31% | 0.39% -87.89% | 3.25% 74.96% | 1.86% -28.04% | 2.58% -9.92% | 2.87% 44.8% | 1.98% -6.27% | 2.11% -25.45% | 2.83% 0% | 2.83% -22.06% | 3.64% -7.64% | 3.94% 63.78% | 2.4% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 94 -22.36% | 121 -8.49% | 132 -8.48% | 145 2.54% | 141 1.47% | 139 12.86% | 123 5.7% | 117 11.76% | 104 20.71% | 86 4.97% | 82 12.59% | 73 4.38% | 70 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -80% | 3 -50% | 5 -33.33% | 8 | ||||||||||||||
|
Материални запаси |
92 -22.75% | 119 -8.98% | 131 -5.19% | 138 1.89% | 135 1.15% | 134 11.97% | 120 9.86% | 109 17.03% | 93 11.66% | 83 12.41% | 74 16% | 64 10.62% | 58 | ||||||
|
Общо задължения |
49 -38.71% | 79 -14.36% | 93 -12.14% | 105 0% | 105 0% | 105 13.81% | 93 2.84% | 90 11.39% | 81 23.44% | 65 2.4% | 64 10.62% | 58 15.31% | 50 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -28.57% | 4 -22.22% | 5 -18.18% | 6 450% | 1 | ||||||||
| Вземания общо | 2 50% | 1 -33.33% | 2 -72.73% | 6 10% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 -50% | 7 -33.33% | 11 320% | 3 -54.55% | 6 37.5% | 4 33.33% | 3 | ||||||
|
Собствен капитал |
46 8.54% | 42 5.13% | 40 1.3% | 39 10% | 36 6.06% | 34 10% | 31 15.38% | 27 13.04% | 24 12.2% | 21 13.89% | 18 20% | 15 25% | 12 | ||||||
|
Парични средства |
1 -50% | 1 | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |