| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 678 -31.51% | 990 20.62% | 821 -16.58% | 984 -24.37% | 1 301 -6.19% | 1 387 15.16% | 1 204 31.27% | 917 -2.02% | 936 -46.52% | 1 751 28.53% | 1 362 66.71% | 817 51.76% | 538 41.34% | 381 | |||||
|
Счетоводна печалба |
641 -32.27% | 946 21.95% | 776 -17.82% | 944 -25.23% | 1 262 -6.05% | 1 344 14.86% | 1 170 32.25% | 885 -4.26% | 924 -45.75% | 1 703 30.88% | 1 301 62.1% | 803 50.38% | 534 42.04% | 376 | |||||
|
Оперативни разходи |
35 | 41 | 42 | 37 | 35 | 41 | 32 | 30 | 10 | 5 | 7 | 806 | 4 | 5 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 650% | 1 | ||||||||||
| Нетен марж | 94.49% -1.11% | 95.56% 1.1% | 94.52% -1.49% | 95.95% -1.14% | 97.05% 0.15% | 96.9% -0.26% | 97.15% 0.75% | 96.43% -2.29% | 98.69% 1.44% | 97.28% 1.83% | 95.53% -2.76% | 98.25% -0.91% | 99.15% 0.49% | 98.66% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 687 -30.23% | 984 20.92% | 814 -17.17% | 983 -24.48% | 1 301 -5.85% | 1 382 14.68% | 1 205 31.09% | 919 -14.87% | 1 080 -37.48% | 1 727 22.35% | 1 412 -1.64% | 1 435 36.73% | 1 050 109.06% | 502 | |||||
|
Дълготрайни активи |
91 0% | 91 0% | 91 0% | 91 0% | 91 -0.56% | 92 0.56% | 91 0% | 91 0% | 91 0% | 91 0% | 91 -0.56% | 92 -0.56% | 92 0% | 92 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 0% | 1 -95% | 10 | 14 0% | 14 600% | 2 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 25 4.35% | 24 17.95% | 20 -17.02% | 24 17.5% | 20 21.21% | 17 -15.38% | 20 21.88% | 16 -11.11% | 18 71.43% | 11 -63.79% | 30 -29.27% | 42 -8.89% | 46 130.77% | 20 | |||||
|
Собствен капитал |
676 -30.59% | 975 21.17% | 804 -17.3% | 972 -24.67% | 1 291 -5.92% | 1 372 14.55% | 1 198 31.33% | 912 -14.84% | 1 071 -37.98% | 1 727 23.6% | 1 397 -2.5% | 1 433 36.53% | 1 050 109.06% | 502 | |||||
|
Парични средства |
571 -34.33% | 870 23.71% | 703 -18.97% | 868 -27.07% | 1 190 -6.58% | 1 274 16.4% | 1 094 34.76% | 812 -16.33% | 970 -40.3% | 1 625 25.9% | 1 291 -0.82% | 1 302 42.79% | 912 136.79% | 385 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |