| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 -17.02% | 24 46.88% | 16 68.42% | 10 -34.48% | 15 38.1% | 11 23.53% | 9 -50% | 17 47.83% | 12 -23.33% | 15 -23.08% | 20 -2.5% | 20 14.29% | 18 25% | 14 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 -72% | 13 127.27% | 6 1000% | 1 -93.33% | 8 87.5% | 4 33.33% | 3 -72.73% | 11 214.29% | 4 0% | 4 -41.67% | 6 -7.69% | 7 44.44% | 5 0% | 5 | |||||
|
Оперативни разходи |
15 | 11 | 10 | 9 | 7 | 7 | 6 | 6 | 8 | 12 | 14 | 14 | 13 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
13 52.94% | 9 | 7 55.56% | 5 0% | 5 12.5% | 4 -11.11% | 5 0% | 5 0% | 5 -10% | 5 -9.09% | 6 -26.67% | 8 114.29% | 4 | ||||||
| Нетен марж | 17.95% -66.26% | 53.19% 54.74% | 34.38% 553.13% | 5.26% -89.82% | 51.72% 35.78% | 38.1% 7.94% | 35.29% -45.45% | 64.71% 112.61% | 30.43% 30.43% | 23.33% -24.17% | 30.77% -5.33% | 32.5% 26.39% | 25.71% -20% | 32.14% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 32 -7.35% | 35 7.94% | 32 21.15% | 27 -48.51% | 52 17.44% | 44 8.86% | 40 5.33% | 38 36.36% | 28 14.58% | 25 11.63% | 22 2.38% | 21 40% | 15 42.86% | 11 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 2 100% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 0% | 1 | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
31 -4.69% | 33 4.92% | 31 22% | 26 -49.49% | 51 16.47% | 43 8.97% | 40 6.85% | 37 37.74% | 27 12.77% | 24 14.63% | 21 2.5% | 20 42.86% | 14 40% | 10 | |||||
|
Парични средства |
33 -5.88% | 35 7.94% | 32 21.15% | 27 -48% | 51 16.28% | 44 8.86% | 40 5.33% | 38 38.89% | 28 12.5% | 25 17.07% | 21 2.5% | 20 42.86% | 14 33.33% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 100% |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |