| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Авигея Пропъртис ЕООД | 11.02.2020 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| Спийд уей 2 ЕООД | 02.10.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 106 26.69% | 15 870 2.55% | 15 475 -44.11% | 27 687 163.73% | 10 498 -28.31% | 14 644 34.89% | 10 856 35.17% | 8 031 91.26% | 4 199 -49.8% | 8 364 | 7 759 | 9 093 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
2 889 2.73% | 2 813 4.54% | 2 690 -43.7% | 4 779 154.69% | 1 876 -67.86% | 5 838 542.6% | 909 15.84% | 784 23.81% | 633 -53.4% | 1 360 | 1 160 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
13 623 | 7 364 | 4 197 | 8 837 | 8 331 | 5 843 | 4 591 | 4 654 | 7 680 | 6 714 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
2 375 10.83% | 2 143 -2.9% | 2 207 27.65% | 1 729 25.04% | 1 383 27.13% | 1 088 9.24% | 995 33.45% | 746 26.98% | 587 9.74% | 535 | 890 | 603 | |||||||
| Нетен марж | 14.37% -18.91% | 17.72% 1.94% | 17.39% 0.72% | 17.26% -3.43% | 17.87% -55.17% | 39.87% 376.37% | 8.37% -14.3% | 9.77% -35.27% | 15.09% -7.19% | 16.25% | 14.95% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 79 115 19.9% | 65 984 27.17% | 51 886 13.68% | 45 644 36.79% | 33 367 11.89% | 29 821 27.82% | 23 331 3.49% | 22 544 -4.96% | 23 722 3.32% | 22 959 | 23 279 | 13 977 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
46 214 14.7% | 40 291 5.34% | 38 250 83.71% | 20 821 -13.41% | 24 045 1.3% | 23 735 33.1% | 17 833 8.26% | 16 473 1.8% | 16 181 3.36% | 15 655 | 16 036 | 11 912 | |||||||
|
Материални запаси |
23 401 56.66% | 14 938 166.37% | 5 608 65.58% | 3 387 -50.22% | 6 804 46.3% | 4 651 25.81% | 3 697 -19.16% | 4 573 -17.7% | 5 557 63.18% | 3 405 | 4 129 | 894 | |||||||
|
Общо задължения |
51 753 25.55% | 41 222 42.84% | 28 859 15.27% | 25 037 46.78% | 17 057 12.24% | 15 198 8.89% | 13 957 -0.2% | 13 986 -11.86% | 15 868 27.99% | 12 398 | 18 337 | 11 291 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
31 778 9.74% | 28 959 59.44% | 18 163 117.81% | 8 339 -21.17% | 10 579 5.76% | 10 003 31.6% | 7 601 -33.7% | 11 464 3.39% | 11 088 | 14 110 | 7 191 | ||||||||
| Вземания общо | 3 023 -57.92% | 7 184 14.53% | 6 272 -65.91% | 18 398 837.33% | 1 963 937.57% | 189 -85.24% | 1 281 15.8% | 1 106 -25.17% | 1 479 -23.04% | 1 921 | 933 | 683 | |||||||
|
Собствен капитал |
27 361 10.5% | 24 762 7.54% | 23 027 11.74% | 20 607 26.34% | 16 310 11.53% | 14 623 56% | 9 374 9.53% | 8 559 8.98% | 7 853 7.81% | 7 284 | 4 942 | 2 686 | |||||||
|
Парични средства |
6 471 88.04% | 3 442 98.38% | 1 735 -38.03% | 2 799 419.45% | 539 -18.99% | 665 27.8% | 520 32.72% | 392 22.92% | 319 -82.22% | 1 794 | 2 181 | 486 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 439 6.81% |
| 2020 | 411 -1.91% |
| 2019 | 419 5.01% |
| 2018 | 399 8.13% |
| 2017 | 369 16.04% |
| 2016 | 318 2.25% |
| 2015 | 311 7.61% |
| 2014 | 289 40.29% |
| 2013 | 206 |