| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 0% | 17 -8.33% | 18 2.86% | 18 6.06% | 17 0% | 17 10% | 15 11.11% | 14 0% | 14 0% | 14 8% | 13 -7.41% | 14 | 5 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
10 5.56% | 9 -30.77% | 13 52.94% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 44.44% | 5 0% | 5 28.57% | 4 133.33% | 2 -40% | 3 -37.5% | 4 | -1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
7 | 6 | 5 | 9 | 8 | 10 | 11 | 9 | 10 | 12 | 10 | 9 | 6 | ||||||
|
Разходи за персонала |
6 33.33% | 5 28.57% | 4 16.67% | 3 20% | 3 -28.57% | 4 -12.5% | 4 0% | 4 -11.11% | 5 -30.77% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 | 3 | ||||||
| Нетен марж | 57.58% 5.56% | 54.55% -24.48% | 72.22% 48.69% | 48.57% 6.86% | 45.45% 15.38% | 39.39% 31.31% | 30% -10% | 33.33% 28.57% | 25.93% 133.33% | 11.11% -44.44% | 20% -32.5% | 29.63% | -20% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 25 -60.48% | 63 12.73% | 56 29.41% | 43 39.34% | 31 15.09% | 27 29.27% | 21 24.24% | 17 32% | 13 38.89% | 9 12.5% | 8 33.33% | 6 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 -50% | 3 50% | 2 0% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 150% | 1 0% | 1 100% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
24 -61.98% | 62 16.35% | 53 28.4% | 41 42.11% | 29 9.62% | 27 30% | 20 25% | 16 33.33% | 12 33.33% | 9 20% | 8 36.36% | 6 | |||||||
|
Парични средства |
22 -63.03% | 61 13.33% | 54 31.25% | 41 35.59% | 30 15.69% | 26 27.5% | 20 21.21% | 17 32% | 13 38.89% | 9 12.5% | 8 33.33% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 -50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |