| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 30 40.48% | 21 110% | 10 -25.93% | 14 -28.95% | 19 -9.52% | 21 -19.23% | 27 108% | 13 -59.68% | 32 0% | 32 -30.34% | 46 -11% | 51 19.05% | 43 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
11 10.53% | 10 533.33% | 2 -62.5% | 4 -52.94% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 | 15 | 28 -28% | 38 31.58% | 29 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
19 | 12 | 9 | 10 | 11 | 15 | 20 | 16 | 15 | 16 | 18 | 13 | 14 | ||||||
|
Разходи за персонала |
5 350% | 1 -77.78% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 | 5 12.5% | 4 -11.11% | 5 | |||||||
| Нетен марж | 35.59% -21.32% | 45.24% 201.59% | 15% -49.38% | 29.63% -33.77% | 44.74% 44.53% | 30.95% 34.13% | 23.08% | 46.77% | 60.67% -19.1% | 75% 10.53% | 67.86% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 -27.45% | 26 -29.17% | 37 -56.63% | 85 -31.97% | 125 2.52% | 122 7.21% | 114 0.45% | 113 5.74% | 107 -5% | 112 4.76% | 107 15.38% | 93 35.82% | 69 100% | 34 | |||||
|
Дълготрайни активи |
8 -16.67% | 9 -35.71% | 14 -28.21% | 20 | 1 | 2 -42.86% | 4 -53.33% | 8 -34.78% | 12 -32.35% | 17 -15% | 20 263.64% | 6 | |||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 0% | 1 | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 | 3 25% | 2 -33.33% | 3 -14.29% | 4 -12.5% | 4 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
18 -26.53% | 25 -30% | 36 -57.83% | 85 -31.69% | 124 2.97% | 121 6.79% | 113 0.45% | 112 5.26% | 107 -2.79% | 110 4.37% | 105 17.05% | 90 38.58% | 65 115.25% | 30 | |||||
|
Парични средства |
11 -33.33% | 17 -25% | 22 -65.35% | 65 -47.95% | 125 2.95% | 121 6.76% | 114 2.3% | 111 7.43% | 103 -1.46% | 105 12.02% | 94 23.65% | 76 59.14% | 48 69.09% | 28 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |