| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 0% | 13 -16.67% | 15 -6.25% | 16 -13.51% | 19 -11.9% | 21 2.44% | 21 -75.15% | 84 292.86% | 21 0% | 21 -43.24% | 38 270% | 10 300% | 3 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-4 | 5 -40% | 8 -21.05% | 10 72.73% | 6 37.5% | 4 -93.89% | 67 907.69% | 7 44.44% | 5 -68.97% | 15 383.33% | 3 220% | -3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
16 | 11 | 10 | 8 | 9 | 15 | 16 | 17 | 14 | 17 | 22 | 7 | 3 | ||||||
|
Разходи за персонала |
6 0% | 6 33.33% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 | |||||||||
| Нетен марж | -28% | 30% -36% | 46.88% -8.72% | 51.35% 96.07% | 26.19% 34.23% | 19.51% -75.42% | 79.39% 156.5% | 30.95% 44.44% | 21.43% -45.32% | 39.19% 30.63% | 30% 130% | -100% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 130 2% | 128 -2.72% | 131 0% | 131 2.8% | 128 5.49% | 121 8.22% | 112 5.29% | 106 -2.35% | 109 156.63% | 42 15.28% | 37 30.91% | 28 223.53% | 9 183.33% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
17 -12.82% | 20 -11.36% | 22 4300% | 1 -50% | 1 -60% | 3 -37.5% | 4 -27.27% | 6 -21.43% | 7 -17.65% | 9 183.33% | 3 500% | 1 -80% | 3 66.67% | 2 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -92.31% | 7 1200% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 -50% | 3 500% | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 0% | 2 -63.64% | 6 -8.33% | 6 0% | 6 0% | 6 9.09% | 6 57.14% | 4 75% | 2 300% | 1 -90.91% | 6 1000% | 1 | 2 | ||||||
|
Собствен капитал |
130 2% | 128 -2.72% | 131 0.39% | 131 3.23% | 127 5.53% | 120 7.8% | 111 5.31% | 106 3.5% | 102 143.9% | 42 15.49% | 36 36.54% | 27 372.73% | 6 120% | 3 | |||||
|
Парични средства |
111 4.83% | 106 2.48% | 103 -17.21% | 125 3.39% | 121 7.27% | 112 10% | 102 5.26% | 97 -2.56% | 100 200% | 33 18.18% | 28 3.77% | 27 253.33% | 8 400% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |