| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 -17.07% | 21 0% | 21 2.5% | 20 -6.98% | 22 7.5% | 20 8.11% | 19 15.63% | 16 -8.57% | 18 -5.41% | 19 -2.63% | 19 -11.63% | 22 38.71% | 16 63.16% | 10 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 -22.22% | 5 0% | 5 50% | 3 -40% | 5 -9.09% | 6 175% | 2 33.33% | 2 -72.73% | 6 -8.33% | 6 -7.69% | 7 160% | 3 -50% | 5 152.63% | -10 | |||||
|
Оперативни разходи |
14 | 16 | 16 | 17 | 17 | 15 | 17 | 15 | 12 | 13 | 13 | 19 | 11 | 7 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 -13.04% | 12 4.55% | 11 10% | 10 11.11% | 9 12.5% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 -20% | 8 -11.76% | 9 41.67% | 6 | ||||||
| Нетен марж | 20.59% -6.21% | 21.95% 0% | 21.95% 46.34% | 15% -35.5% | 23.26% -15.43% | 27.5% 154.38% | 10.81% 15.32% | 9.38% -70.17% | 31.43% -3.1% | 32.43% -5.2% | 34.21% 194.21% | 11.63% -63.95% | 32.26% 132.26% | -100% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 -4.88% | 21 0% | 21 7.89% | 19 -9.52% | 21 -2.33% | 22 -25.86% | 30 -29.27% | 42 3.8% | 40 16.18% | 35 21.43% | 29 30.23% | 22 7.5% | 20 300% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
6 -26.67% | 8 -11.76% | 9 0% | 9 -41.38% | 15 -30.95% | 21 -2.33% | 22 -10.42% | 25 -5.88% | 26 13.33% | 23 12.5% | 20 14.29% | 18 -7.89% | 19 | ||||||
|
Общо задължения |
10 0% | 10 100% | 5 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
20 -4.88% | 21 0% | 21 7.89% | 19 -9.52% | 21 -2.33% | 22 -25.86% | 30 -29.27% | 42 3.8% | 40 16.18% | 35 21.43% | 29 180% | 10 0% | 10 100% | 5 | |||||
|
Парични средства |
14 7.69% | 13 8.33% | 12 14.29% | 11 61.54% | 7 1200% | 1 -93.33% | 8 -55.88% | 17 21.43% | 14 21.74% | 12 43.75% | 8 100% | 4 100% | 2 -60% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 100% |
| 2020 | 2 -50% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |