| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 19 -11.63% | 22 2.38% | 21 5% | 20 2.56% | 20 14.71% | 17 6.25% | 16 10.34% | 15 3.57% | 14 -6.67% | 15 7.14% | 14 -12.5% | 16 -27.27% | 22 62.96% | 14 | |||||
|
Счетоводна печалба |
8 33.33% | 6 -33.33% | 9 -41.94% | 16 10.71% | 14 86.67% | 8 -16.67% | 9 12.5% | 8 100% | 4 -11.11% | 5 200% | 2 0% | 2 -86.36% | 11 175% | 4 | |||||
|
Оперативни разходи |
11 | 16 | 12 | 5 | 6 | 10 | 7 | 7 | 10 | 11 | 13 | 15 | 11 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
11 -19.23% | 13 18.18% | 11 144.44% | 5 -10% | 5 -23.08% | 7 62.5% | 4 -27.27% | 6 -15.38% | 7 8.33% | 6 0% | 6 0% | 6 20% | 5 66.67% | 3 | |||||
| Нетен марж | 42.11% 50.88% | 27.91% -34.88% | 42.86% -44.7% | 77.5% 7.95% | 71.79% 62.74% | 44.12% -21.57% | 56.25% 1.95% | 55.17% 93.1% | 28.57% -4.76% | 30% 180% | 10.71% 14.29% | 9.38% -81.25% | 50% 68.75% | 29.63% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 -22.22% | 14 8% | 13 -79.34% | 62 30.11% | 48 38.81% | 34 24.07% | 28 42.11% | 19 65.22% | 12 53.33% | 8 15.38% | 7 -35% | 10 -31.03% | 15 123.08% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 1 0% | 1 | 5 | 1 | ||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -50% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 8 -25% | 10 0% | 10 -82.91% | 60 28.57% | 47 44.44% | 32 40% | 23 25% | 18 80% | 10 42.86% | 7 16.67% | 6 -33.33% | 9 -25% | 12 -27.27% | 17 | |||||
|
Собствен капитал |
10 -24% | 13 19.05% | 11 -82.2% | 60 31.11% | 46 38.46% | 33 25% | 27 36.84% | 19 65.22% | 12 53.33% | 8 15.38% | 7 -35% | 10 -31.03% | 15 123.08% | 7 | |||||
|
Парични средства |
3 -14.29% | 4 75% | 2 0% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 -62.5% | 4 300% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 -50% | 1 -60% | 3 -58.33% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 100% |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |