| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВИТЕНДА ИСТЕЙТ ЕООД | 15.01.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 36 7.58% | 34 3.13% | 33 -1.54% | 33 1.56% | 33 -80.78% | 170 389.71% | 35 100% | 17 -89.97% | 173 253.13% | 49 68.42% | 29 256.25% | 8 -79.49% | 40 34.48% | 30 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 -98.83% | 263 10180% | 3 -37.5% | 4 -93.39% | 62 -57.39% | 145 2740% | 5 158.82% | -9 -105.09% | 171 413.85% | 33 132.14% | 14 173.68% | -19 -186.36% | 22 266.67% | 6 | |||||
|
Оперативни разходи |
33 | 34 | 30 | 29 | 27 | 25 | 25 | 25 | 16 | 16 | 15 | 32 | 17 | 24 | |||||
|
Разходи за персонала |
14 3.85% | 13 13.04% | 12 | 10 11.11% | 9 12.5% | 8 0% | 8 -5.88% | 9 0% | 9 | 9 13.33% | 8 150% | 3 | |||||||
| Нетен марж | 8.45% -98.91% | 778.79% 9868.48% | 7.81% -36.52% | 12.31% -93.49% | 189.06% 121.68% | 85.29% 479.94% | 14.71% 129.41% | -50% -150.75% | 98.53% 45.51% | 67.71% 37.83% | 49.12% 120.68% | -237.5% -521.02% | 56.41% 172.65% | 20.69% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 023 0.3% | 1 020 34.25% | 760 -0.2% | 761 -0.2% | 763 8.12% | 706 24.77% | 565 0.91% | 560 -1.88% | 571 42.11% | 402 9.02% | 369 4.04% | 354 -5.33% | 374 6.09% | 353 | |||||
|
Дълготрайни активи |
970 0% | 970 37.17% | 707 0% | 707 0% | 707 8.47% | 652 27.37% | 512 0% | 512 -1.28% | 518 61.46% | 321 9.6% | 293 5.52% | 278 -5.73% | 295 46.56% | 201 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 -50% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | 8 300% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
1 023 0.3% | 1 020 34.28% | 759 -0.2% | 761 -0.2% | 762 8.12% | 705 24.8% | 565 0.91% | 560 -1.62% | 569 41.78% | 401 9.03% | 368 4.05% | 354 -5.21% | 373 6.41% | 351 | |||||
|
Парични средства |
53 5.1% | 50 -4.85% | 53 -2.83% | 54 -2.75% | 56 4.81% | 53 0% | 53 11.83% | 48 -8.82% | 52 -28.17% | 73 -1.39% | 74 -3.36% | 76 -3.87% | 79 -47.64% | 151 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2007 | 2 |