| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 10% | 20 -13.04% | 24 4.55% | 22 4.76% | 21 0% | 21 -6.67% | 23 9.76% | 21 2.5% | 20 17.65% | 17 13.33% | 15 -21.05% | 19 153.33% | 8 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
8 33.33% | 6 -20% | 8 7.14% | 7 55.56% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 -25% | 4 14.29% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 200% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
14 | 14 | 15 | 15 | 16 | 18 | 19 | 18 | 16 | 14 | 13 | 16 | 7 | ||||||
|
Разходи за персонала |
4 14.29% | 4 | 3 -33.33% | 5 -30.77% | 7 18.18% | 6 10% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 66.67% | 3 -33.33% | 5 | |||||||
| Нетен марж | 36.36% 21.21% | 30% -8% | 32.61% 2.48% | 31.82% 48.48% | 21.43% 80% | 11.9% -10.71% | 13.33% -8.89% | 14.63% -26.83% | 20% -2.86% | 20.59% 23.53% | 16.67% 5.56% | 15.79% 18.42% | 13.33% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 50 5.43% | 47 13.58% | 41 -1.22% | 42 28.13% | 33 45.45% | 22 25.71% | 18 -14.63% | 21 17.14% | 18 16.67% | 15 30.43% | 12 35.29% | 9 30.77% | 7 85.71% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 100% | 1 -50% | 1 | 3 500% | 1 | 4 16.67% | 3 50% | 2 300% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 100% | 1 -90.91% | 6 37.5% | 4 700% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 -20% | 3 66.67% | 2 -25% | 2 0% | 2 300% | 1 0% | 1 -90.91% | 6 175% | 2 -42.86% | 4 40% | 3 -44.44% | 5 350% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
49 6.67% | 46 12.5% | 41 12.68% | 36 26.79% | 29 30.23% | 22 26.47% | 17 -15% | 20 17.65% | 17 17.24% | 15 31.82% | 11 37.5% | 8 33.33% | 6 71.43% | 4 | |||||
|
Парични средства |
48 6.9% | 44 12.99% | 39 1.32% | 39 28.81% | 30 43.9% | 21 20.59% | 17 17.24% | 15 -3.33% | 15 36.36% | 11 29.41% | 9 240% | 3 -28.57% | 4 16.67% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 -33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |