| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕКОСОРТ ГОРНА ОРЯХОВИЦА ЕАД | 15.09.2018 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 960 -44.69% | 7 160 106.21% | 3 472 65.84% | 2 094 -33.37% | 3 142 -61.86% | 8 239 -5.42% | 8 711 8.36% | 8 040 | 6 870 -19.21% | 8 503 13.63% | 7 483 964.44% | 703 137400% | 1 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-222 -279.75% | 124 119.39% | -638 -55.03% | -412 -290.31% | 216 -77% | 940 26.39% | 744 96.89% | 378 | 1 596 -17.73% | 1 940 196.48% | 654 412.96% | -209 -2456.25% | -8 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 253 | 3 922 | 4 266 | 2 133 | 361 | 6 715 | 7 315 | 4 645 | 6 532 | 6 830 | 737 | 8 | |||||||
|
Разходи за персонала |
1 074 -2.19% | 1 098 114.7% | 511 165.96% | 192 94.82% | 99 -53.49% | 212 -6.95% | 228 -4.5% | 239 | 494 183.28% | 174 -13.67% | 202 | 8 | |||||||
| Нетен марж | -5.62% -425.02% | 1.73% 109.4% | -18.38% 6.52% | -19.66% -385.62% | 6.88% -39.69% | 11.41% 33.63% | 8.54% 81.7% | 4.7% | 23.23% 1.82% | 22.82% 160.92% | 8.75% 129.4% | -29.75% 98.14% | -1600% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 136 -11.11% | 9 153 0.03% | 9 150 11.29% | 8 222 45.44% | 5 653 -7.85% | 6 135 44.58% | 4 243 38.57% | 3 062 3.37% | 2 962 13.32% | 2 614 -3.07% | 2 697 15.22% | 2 341 917.33% | 230 946.51% | 22 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 021 30.18% | 2 321 -62.06% | 6 117 19.76% | 5 108 32.55% | 3 854 -1.22% | 3 901 89.57% | 2 058 226.97% | 629 12.22% | 561 70.34% | 329 106.41% | 160 78.29% | 89 212.5% | 29 | ||||||
|
Материални запаси |
142 -46.64% | 266 77.82% | 150 -13.57% | 173 -34.81% | 266 -19% | 328 56.97% | 209 -2.62% | 215 10.53% | 194 126.19% | 86 -1.18% | 87 45.3% | 60 457.14% | 11 | ||||||
|
Общо задължения |
4 230 -15.81% | 5 024 20.15% | 4 182 55.35% | 2 692 -17.05% | 3 245 -18.21% | 3 968 31.06% | 3 027 17.64% | 2 573 40.16% | 1 836 79.19% | 1 025 11.15% | 922 -52.04% | 1 922 357.86% | 420 9022.22% | 5 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 789 37.43% | 1 302 -32.2% | 1 920 123.25% | 860 157.58% | 334 -27.28% | 459 248.06% | 132 -11.03% | 148 -13.43% | 171 52.27% | 112 -68.53% | 357 | ||||||||
| Вземания общо | 5 035 -22.67% | 6 510 129.75% | 2 834 -3.26% | 2 929 93.29% | 1 515 -10.1% | 1 686 4.73% | 1 610 -25.84% | 2 170 11.71% | 1 943 -10.8% | 2 178 -7.13% | 2 345 10.66% | 2 119 1619.92% | 123 502.5% | 20 | |||||
|
Собствен капитал |
3 906 -5.39% | 4 129 -16.9% | 4 968 -10.16% | 5 530 129.64% | 2 408 11.11% | 2 167 78.26% | 1 216 148.74% | 489 -56.6% | 1 126 -29.14% | 1 590 -10.46% | 1 775 323.93% | 419 320.75% | -190 -1191.18% | 17 | |||||
|
Парични средства |
103 89.62% | 54 11.58% | 49 -77.8% | 219 613.33% | 31 -31.03% | 44 26.09% | 35 -9.21% | 39 171.43% | 14 100% | 7 -80% | 36 -50.35% | 72 2720% | 3 66.67% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 130 19.27% |
| 2020 | 109 -25.34% |
| 2019 | 146 -53.35% |
| 2018 | 313 92.02% |
| 2017 | 163 -56.53% |
| 2016 | 375 -19.87% |
| 2015 | 468 4.23% |
| 2014 | 449 4.66% |
| 2013 | 429 |