| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 120 33.52% | 90 -24.14% | 119 -0.43% | 119 0.43% | 119 0% | 119 -19.44% | 147 0% | 147 1.05% | 146 72.73% | 84 12.24% | 75 465.38% | 13 | 1 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-4 71.43% | -14 -138.89% | 37 145.57% | -81 -24.41% | -65 -56.79% | -41 -5.19% | -39 0% | -39 -285% | -10 -135.71% | 29 -1.75% | 29 418.18% | 6 | -1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
123 | 100 | 76 | 200 | 184 | 155 | 157 | 182 | 156 | 56 | 46 | 8 | 1 | ||||||
|
Разходи за персонала |
9 21.43% | 7 0% | 7 40% | 5 66.67% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 | 3 66.67% | 2 200% | 1 | |||||||||
| Нетен марж | -3.4% 78.6% | -15.91% -151.26% | 31.03% 145.77% | -67.81% -23.88% | -54.74% -56.79% | -34.91% -30.59% | -26.74% 0% | -26.74% -280.99% | -7.02% -120.68% | 33.94% -12.47% | 38.78% -8.35% | 42.31% | -100% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 97 -21.16% | 123 -17.75% | 150 104.9% | 73 -62.47% | 195 -32.21% | 287 | 663 -10.67% | 742 4.91% | 708 33.46% | 530 -0.77% | 534 36.42% | 392 2635.71% | 14 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
82 -28.57% | 115 -19.71% | 143 103.65% | 70 -63.47% | 192 -33.04% | 286 | 536 -15.82% | 637 -10.04% | 708 36.49% | 518 | 392 2635.71% | 14 | |||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
35 -38.39% | 57 -18.84% | 71 130% | 31 | 132 -2.27% | 135 -9.28% | 149 | 13 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
31 -33.7% | 47 -22.03% | 60 | 135 -9.28% | 149 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 98 15.06% | 85 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
62 -6.2% | 66 -16.77% | 79 86.75% | 42 -78.22% | 195 -32.21% | 287 | 412 -18.44% | 505 -9.7% | 559 5.4% | 530 9327.27% | 6 -98.56% | 392 15220% | 3 | ||||||
|
Парични средства |
15 76.47% | 9 21.43% | 7 133.33% | 3 0% | 3 200% | 1 | 26 24.39% | 21 | 12 475% | 2 -33.33% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -50% |
| 2017 | 4 100% |
| 2016 | 2 -50% |
| 2015 | 4 100% |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |