| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КЕРАМИКА-БЛАГОЕВО ООД | 31.01.2008 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 46 -91.48% | 534 -28.35% | 745 55.5% | 479 27.66% | 375 -14.25% | 438 215.87% | 139 -60.61% | 352 -25.22% | 470 14.29% | 412 101.75% | 204 162.5% | 78 50.5% | 52 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-14 -106.34% | 218 -30.84% | 315 266.67% | 86 24.44% | 69 -13.46% | 80 90.24% | 42 0% | 42 -60% | 105 50.74% | 70 -6.85% | 75 231.82% | 22 388.89% | 5 | ||||||
|
Оперативни разходи |
59 | 311 | 428 | 392 | 293 | 350 | 141 | 297 | 350 | 333 | 123 | 53 | 47 | ||||||
|
Разходи за персонала |
14 3.7% | 14 0% | 14 -44.9% | 25 -35.53% | 39 5.56% | 37 4.35% | 35 72.5% | 20 33.33% | 15 -26.83% | 21 272.73% | 6 37.5% | 4 | |||||||
| Нетен марж | -30.34% -174.35% | 40.8% -3.49% | 42.28% 135.8% | 17.93% -2.52% | 18.39% 0.92% | 18.22% -39.77% | 30.26% 153.87% | 11.92% -46.51% | 22.28% 31.89% | 16.89% -53.83% | 36.59% 26.41% | 28.95% 224.85% | 8.91% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 403 -24.16% | 531 26.86% | 419 -8.7% | 459 -20.2% | 575 36.08% | 422 12.23% | 376 -16.36% | 450 2.44% | 439 6.44% | 413 72.44% | 239 140% | 100 191.04% | 34 1240% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
76 -25.5% | 102 106.19% | 50 -13.39% | 57 -25.83% | 77 0% | 77 -29.44% | 109 -0.93% | 110 -43.31% | 195 90.5% | 102 83.49% | 56 | ||||||||
|
Материални запаси |
1 -90.91% | 6 0% | 6 -75% | 22 -60.71% | 57 | 238 92.56% | 124 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
91 -35.74% | 142 34.47% | 105 -7.62% | 114 44.81% | 79 -32.16% | 116 -42.09% | 200 -36.98% | 318 -22.92% | 413 54.6% | 267 84.45% | 145 45.13% | 100 261.11% | 28 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
31 -42.31% | 53 | 96 -22.73% | 124 -25.54% | 166 88.95% | 88 | |||||||||||||
| Вземания общо | 146 -46.33% | 271 38.28% | 196 9.71% | 179 -17.26% | 216 -4.08% | 225 -8.32% | 246 -0.62% | 247 3.86% | 238 22.31% | 195 19.81% | 163 69.15% | 96 208.2% | 31 | ||||||
|
Собствен капитал |
302 -18.26% | 370 17.94% | 313 -9.05% | 345 -4.67% | 361 18.03% | 306 58.05% | 194 56.61% | 124 -2.42% | 127 -19.22% | 157 65.95% | 95 249.06% | 27 307.69% | 7 160% | 3 | |||||
|
Парични средства |
179 13.64% | 157 -5.23% | 166 -16.24% | 198 -15.28% | 234 96.57% | 119 56.38% | 76 0% | 76 -3.25% | 79 10% | 72 258.97% | 20 680% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 |