| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КАР БЕНЧ ТД ЕООД | 17.04.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 3 |
| МОТО КРАТ ЕООД | 26.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| ДЖЕНЕРЪС АУТО ЕАД | 04.07.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 78 |
| Стандарт Моторс ООД | 25.03.2014 | Съдружник | 90% | 50k-500k € | 1 |
| ТАНДЕР АУТОМОТИВ ЕАД | 12.12.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 013 | 10 334 1.48% | 10 183 25.52% | 8 113 19.92% | 6 765 | 5 758 30.11% | 4 426 -4.96% | 4 657 -25.99% | 6 292 -4.25% | 6 571 -22.1% | 8 436 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
216 | 347 -29.38% | 491 120.69% | 222 -15.04% | 262 | 290 -5.66% | 307 -24.31% | 406 -5.14% | 428 -88.32% | 3 664 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
11 797 | 9 987 | 9 692 | 7 890 | 6 503 | 4 732 | 4 017 | 4 197 | 5 681 | 5 762 | 4 771 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
851 | 768 8.29% | 710 17.13% | 606 15.84% | 523 | 402 -15.12% | 473 -6.56% | 507 -8.33% | 553 2.95% | 537 22.66% | 438 | ||||||||
| Нетен марж | 1.8% | 3.35% -30.41% | 4.82% 75.82% | 2.74% -29.15% | 3.87% | 6.55% -0.73% | 6.6% 2.27% | 6.45% -0.93% | 6.51% -85.01% | 43.44% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 369 | 10 669 5.38% | 10 125 0.7% | 10 054 1.4% | 9 915 | 9 306 1.94% | 9 129 -5.4% | 9 650 -4.13% | 10 066 -3.85% | 10 469 | |||||||||
|
Дълготрайни активи |
8 431 | 8 197 -0.74% | 8 257 -2.66% | 8 483 5.13% | 8 070 | 8 086 0.62% | 8 036 -0.32% | 8 062 -6.69% | 8 639 74.99% | 4 937 | |||||||||
|
Материални запаси |
850 | 718 34.1% | 535 13.68% | 471 35.84% | 347 | 362 -13.76% | 420 -23.56% | 549 15.61% | 475 18.04% | 402 | |||||||||
|
Общо задължения |
1 858 | 1 762 14.52% | 1 539 -20.05% | 1 925 0.16% | 1 922 | 2 643 | 3 525 -18.14% | 4 307 -11.52% | 4 867 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 053 | 593 0% | 593 -40.26% | 992 -0.31% | 995 | 478 -21.1% | 606 -51.39% | 1 247 -61.34% | 3 225 -5.5% | 3 412 | |||||||||
| Вземания общо | 1 356 | 1 258 15.76% | 1 086 14.31% | 950 -13.09% | 1 094 | 597 11.66% | 535 -31.68% | 783 -0.58% | 787 -82.78% | 4 573 | |||||||||
|
Собствен капитал |
9 511 | 8 907 3.74% | 8 586 5.62% | 8 129 1.7% | 7 994 | 6 663 4.08% | 6 401 4.52% | 6 125 6.35% | 5 759 7.08% | 5 378 | |||||||||
|
Парични средства |
732 | 497 102.5% | 245 64.38% | 149 -63.18% | 405 | 261 88.89% | 138 -46.22% | 257 56.39% | 164 -76.17% | 689 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 155 14.81% |
| 2020 | 135 -18.67% |
| 2019 | 166 20.29% |
| 2018 | 138 -10.39% |
| 2017 | 154 6.21% |
| 2016 | 145 7.41% |
| 2015 | 135 10.66% |
| 2014 | 122 -3.17% |
| 2013 | 126 |