| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 17 0% | 17 -17.5% | 20 81.82% | 11 37.5% | 8 -23.81% | 11 0% | 11 5% | 10 -31.03% | 15 -49.12% | 29 -25% | 39 94.87% | 20 11.43% | 18 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -85.71% | 4 -22.22% | 5 | 1 200% | -1 -133.33% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 -50% | 3 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
16 | 16 | 15 | 7 | 8 | 10 | 11 | 9 | 13 | 27 | 36 | 22 | |||||||
|
Разходи за персонала |
6 10% | 5 0% | 5 900% | 1 0% | 1 0% | 1 -80% | 3 150% | 1 -33.33% | 2 -75% | 6 -60% | 15 7.14% | 14 | |||||||
| Нетен марж | 3.03% 0% | 3.03% -82.68% | 17.5% -57.22% | 40.91% | 4.76% 200% | -4.76% -131.75% | 15% 8.75% | 13.79% 162.07% | 5.26% -33.33% | 7.89% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 33 10.34% | 30 3.57% | 29 -11.11% | 32 28.57% | 25 11.36% | 22 15.79% | 19 2.7% | 19 32.14% | 14 16.67% | 12 14.29% | 11 250% | 3 -50% | 6 140% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Общо задължения |
14 21.74% | 12 4.55% | 11 -38.89% | 18 20% | 15 20% | 13 25% | 10 17.65% | 9 54.55% | 6 10% | 5 0% | 5 900% | 1 -66.67% | 2 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 21 10.81% | 19 12.12% | 17 13.79% | 15 16% | 13 13.64% | 11 10% | 10 17.65% | 9 30.77% | 7 18.18% | 6 83.33% | 3 100% | 2 200% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
18 2.86% | 18 2.94% | 17 25.93% | 14 42.11% | 10 0% | 10 5.56% | 9 -10% | 10 17.65% | 9 21.43% | 7 27.27% | 6 120% | 3 -44.44% | 5 80% | 3 | |||||
|
Парични средства |
12 9.52% | 11 -8.7% | 12 -32.35% | 17 47.83% | 12 9.52% | 11 23.53% | 9 -5.56% | 9 28.57% | 7 16.67% | 6 -20% | 8 400% | 2 -72.73% | 6 120% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 400% |
| 2020 | 1 -75% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |