| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 23 | 18 2.94% | 17 -2.86% | 18 12.9% | 16 -3.13% | 16 6.67% | 15 20% | 13 13.64% | 11 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
2 | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 0% | 2 0% | 2 -60% | 5 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
21 | 17 | 16 | 17 | 15 | 14 | 11 | 11 | 6 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
3 | |||||||||||||||||
| Нетен марж | 6.67% | 5.71% -2.86% | 5.88% 2.94% | 5.71% -11.43% | 6.45% -48.39% | 12.5% -6.25% | 13.33% -16.67% | 16% -64.8% | 45.45% | |||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 -9.09% | 22 10% | 20 11.11% | 18 9.09% | 17 6.45% | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 8% | 13 4.17% | 12 20% | 10 17.65% | 9 13.33% | 8 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
20 -9.09% | 22 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
20 -9.09% | 22 10% | 20 11.11% | 18 9.09% | 17 6.45% | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 8% | 13 4.17% | 12 20% | 10 17.65% | 9 21.43% | 7 | |||||
|
Парични средства |
18 | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 8% | 13 4.17% | 12 20% | 10 17.65% | 9 13.33% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 100% |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |