| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИВАН - 21 ЕООД | 21.03.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 4 939 -0.08% | 4 943 18.48% | 4 172 0.68% | 4 144 10.05% | 3 766 2.63% | 3 669 -7.21% | 3 954 -11.11% | 4 449 10.98% | 4 009 23.21% | 3 253 22.91% | 2 647 | 1 176 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
120 93.39% | 62 -28.4% | 86 67.33% | 52 -22.31% | 66 -59.5% | 164 -5.31% | 173 182.5% | 61 30.43% | 47 178.79% | 17 -17.5% | 20 | -25 | ||||||
|
Оперативни разходи |
4 790 | 4 865 | 4 068 | 4 076 | 3 671 | 3 473 | 3 711 | 4 349 | 3 944 | 3 125 | 2 617 | 1 201 | ||||||
|
Разходи за персонала |
412 0.5% | 410 19.52% | 343 12.4% | 305 17.98% | 259 26.18% | 205 22.63% | 167 12.76% | 148 13.73% | 130 59.38% | 82 28% | 64 | 14 | ||||||
| Нетен марж | 2.42% 93.55% | 1.25% -39.57% | 2.07% 66.2% | 1.25% -29.4% | 1.77% -60.54% | 4.47% 2.05% | 4.38% 217.82% | 1.38% 17.53% | 1.17% 126.27% | 0.52% -32.88% | 0.77% | -2.09% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 177 28.53% | 2 472 -1.25% | 2 503 -4.95% | 2 633 6.96% | 2 462 15.14% | 2 138 -1.48% | 2 170 32.45% | 1 639 -10.7% | 1 835 54.63% | 1 187 278.01% | 314 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
2 905 29.64% | 2 241 4.68% | 2 141 -2.4% | 2 193 2.34% | 2 143 21.51% | 1 764 2.89% | 1 714 76.75% | 970 -13.93% | 1 127 84.13% | 612 239.09% | 180 | |||||||
|
Материални запаси |
180 26.62% | 142 33.65% | 106 -45.55% | 195 -0.78% | 197 181.02% | 70 -69.21% | 228 -41.06% | 386 -13.52% | 446 21.59% | 367 322.35% | 87 | |||||||
|
Общо задължения |
1 667 54.92% | 1 076 -22.35% | 1 386 -13.05% | 1 594 8.49% | 1 469 21.78% | 1 207 -13.62% | 1 397 14.98% | 1 215 -17.47% | 1 472 69.85% | 867 183.92% | 305 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 194 151.18% | 476 -17.92% | 579 -33.16% | 867 88.96% | 459 -44.7% | 829 22.14% | 679 28.68% | 528 21.41% | 435 | |||||||||
| Вземания общо | 63 434.78% | 12 -94.12% | 200 3.17% | 194 -24.05% | 255 0% | 255 23.21% | 207 49.45% | 139 -32.92% | 207 3.86% | 199 3790% | 5 | |||||||
|
Собствен капитал |
1 240 9.48% | 1 133 11.02% | 1 021 8.24% | 943 6.28% | 887 5.86% | 838 21.59% | 689 63.2% | 422 17% | 361 12.78% | 320 3582.35% | 9 | |||||||
|
Парични средства |
29 -62.67% | 77 37.61% | 56 10.1% | 51 94.12% | 26 -46.88% | 49 128.57% | 21 -85.11% | 144 161.11% | 55 535.29% | 9 -79.01% | 41 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 86 -17.31% |
| 2019 | 104 23.81% |
| 2018 | 84 -3.45% |
| 2017 | 87 17.57% |
| 2016 | 74 -1.33% |
| 2015 | 75 19.05% |
| 2014 | 63 16.67% |
| 2013 | 54 |