| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 93 -25.41% | 125 -39% | 205 6.67% | 192 89.39% | 101 -22.96% | 131 135.78% | 56 240.63% | 16 -51.52% | 34 20% | 28 83.33% | 15 -84.04% | 96 -56.78% | 222 | |||
|
Счетоводна печалба |
63 | 161 -4.83% | 169 92.44% | 88 -24.56% | 117 135.05% | 50 288% | 13 -56.9% | 30 38.1% | 21 110% | 10 -89.13% | 94 -52.94% | 200 | ||||
|
Оперативни разходи |
29 | 85 | 43 | 22 | 13 | 14 | 6 | 4 | 4 | 7 | 5 | 10 | 22 | |||
|
Разходи за персонала |
24 -20.69% | 30 -18.31% | 36 102.86% | 18 150% | 7 -22.22% | 9 200% | 3 50% | 2 -20% | 3 150% | 1 -60% | 3 -16.67% | 3 -82.86% | 18 | |||
| Нетен марж | 68.13% | 78.75% -10.78% | 88.27% 1.61% | 86.87% -2.08% | 88.72% -0.31% | 88.99% 13.91% | 78.13% -11.1% | 87.88% 15.08% | 76.36% 14.55% | 66.67% -31.88% | 97.87% 8.89% | 89.89% | ||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 239 -1.89% | 243 3.03% | 236 -49.4% | 467 -18.41% | 572 15.96% | 493 31.47% | 375 14.69% | 327 2.07% | 321 10.39% | 290 7.37% | 270 0% | 270 31.59% | 206 | |||
|
Дълготрайни активи |
16 | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||
|
Общо задължения |
6 0% | 6 -59.26% | 14 68.75% | 8 60% | 5 66.67% | 3 | 3 | 3 0% | 3 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 76 -50% | 152 154.7% | 60 588.24% | 9 | 40 | 4 -71.43% | 14 | 3 | ||||||||
|
Собствен капитал |
239 0.65% | 237 6.67% | 222 -51.56% | 459 -19.03% | 567 15.64% | 490 30.65% | 375 14.69% | 327 3.06% | 318 9.33% | 290 7.37% | 270 0% | 270 33.59% | 202 | |||
|
Парични средства |
154 247.13% | 44 -73.56% | 168 -62.57% | 449 -20.45% | 565 26.14% | 448 19.35% | 375 16.14% | 323 5.51% | 306 5.46% | 290 7.37% | 270 0% | 270 31.59% | 206 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 -83.33% |
| 2020 | 6 -57.14% |
| 2019 | 14 55.56% |
| 2018 | 9 -30.77% |
| 2017 | 13 8.33% |
| 2016 | 12 9.09% |
| 2015 | 11 -8.33% |
| 2014 | 12 20% |
| 2013 | 10 |