| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 8 -44.44% | 14 17.39% | 12 35.29% | 9 21.43% | 7 0% | 7 -99.9% | 7 158 116566.67% | 6 -99.9% | 6 136 108990.91% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
2 -50% | 3 0% | 3 200% | 1 100% | 1 -50% | 1 -99.96% | 2 556 166566.67% | 2 -99.9% | 1 534 299900% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
6 | 14 | 9 | 8 | 7 | 6 | 4 602 | 5 | 4 602 | 5 | 4 | 2 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 -80% | 5 25% | 4 14.29% | 4 40% | 3 -28.57% | 4 -99.77% | 1 534 | 1 534 99900% | 2 50% | 1 | ||||||||
| Нетен марж | 20% -10% | 22.22% -14.81% | 26.09% 121.74% | 11.76% 64.71% | 7.14% -50% | 14.29% -60% | 35.71% 42.86% | 25% 0% | 25% 175% | 9.09% -72.73% | 33.33% -22.22% | 42.86% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 10% | 10 -4.76% | 11 31.25% | 8 -30.43% | 12 4.55% | 11 -99.89% | 10 226 133233.33% | 8 -99.88% | 6 136 133233.33% | 5 12.5% | 4 -27.27% | 6 120% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 | 1 0% | 1 -99.9% | 511 99900% | 1 -99.9% | 511 49900% | 1 -33.33% | 2 -25% | 2 | ||||||||
|
Материални запаси |
3 25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 -99.93% | 2 045 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -75% | 2 | 5 12.5% | 4 166.67% | 2 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 66.67% | 2 | 1 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
11 10% | 10 0% | 10 33.33% | 8 -34.78% | 12 4.55% | 11 -99.89% | 10 226 133233.33% | 8 -99.88% | 6 136 133233.33% | 5 12.5% | 4 0% | 4 60% | 3 | |||||
|
Парични средства |
6 22.22% | 5 -30.77% | 7 8.33% | 6 -36.84% | 10 5.56% | 9 -99.89% | 8 181 114185.71% | 7 -99.87% | 5 624 157042.86% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 200% |
| 2016 | 1 -75% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |