| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТЕНТУС БЪЛГАРИЯ ООД | 26.08.2008 | Съдружник | 60% | 50k-500k € | 4 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 80 -1.88% | 82 3.23% | 79 0.65% | 79 -99.9% | 78 788 67485.96% | 117 -0.44% | 117 | 14 164 29061.05% | 49 | 181 50.64% | 120 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
6 -47.83% | 12 112.78% | -92 -766.67% | 14 -99.89% | 12 751 27610% | 46 -2.17% | 47 | -29 077 -38586.39% | -75 | -51 0.99% | -52 | |||||||
|
Оперативни разходи |
74 | 70 | 66 | 65 | 66 036 | 71 | 70 | 42 949 | 124 | 231 | 171 | |||||||
|
Разходи за персонала |
73 5.19% | 69 5.47% | 65 | 64 652 92877.21% | 70 3.82% | 67 | 34 441 65298.06% | 53 | 122 174.71% | 44 | ||||||||
| Нетен марж | 7.64% -46.83% | 14.37% 112.38% | -116.13% -762.37% | 17.53% 8.33% | 16.18% -59% | 39.47% -1.74% | 40.17% | -205.28% -32.66% | -154.74% | -28.25% 34.27% | -42.98% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 728 0.18% | 3 721 0.36% | 3 708 -2.42% | 3 800 0.36% | 3 786 0.3% | 3 775 1.23% | 3 729 1.28% | 3 682 1.31% | 3 634 -1.55% | 3 692 -1.19% | 3 736 -1.24% | 3 783 -1.35% | 3 835 | |||||
|
Дълготрайни активи |
238 -2.1% | 243 3.03% | 236 -37.06% | 375 0% | 375 -19.96% | 469 0% | 469 0% | 469 -8.76% | 514 -3.92% | 535 2.65% | 521 0.49% | 518 86.06% | 279 | |||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 | 2 | 2 0% | 2 0% | 2 -50% | 3 -90.16% | 31 6000% | 1 -99.98% | 2 839 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 187 1.51% | 3 140 1.35% | 3 098 -9.55% | 3 425 0.48% | 3 409 18.44% | 2 878 -11.72% | 3 260 17.01% | 2 786 -10.29% | 3 106 13.75% | 2 730 -0.65% | 2 748 35.19% | 2 033 2385% | 82 | |||||
|
Собствен капитал |
3 726 0.18% | 3 719 0.3% | 3 708 -2.42% | 3 800 0.36% | 3 786 0.34% | 3 773 1.23% | 3 727 1.28% | 3 680 1.35% | 3 631 -0.8% | 3 660 -2.01% | 3 735 -1.26% | 3 783 -1.33% | 3 834 | |||||
|
Парични средства |
13 -25.71% | 18 -35.19% | 28 1700% | 2 -25% | 2 -20% | 3 400% | 1 -66.67% | 2 -89.66% | 15 1350% | 1 -97.47% | 40 -94.99% | 806 -73.55% | 3 049 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 -20% |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |