| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПРИНЦЕС ЯХТС БЪЛГАРИЯ ЕООД | 19.12.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | |
| КРУУЗ ЯХТС БЪЛГАРИЯ ООД | 21.12.2022 | Съдружник | 9% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 501 -65.22% | 1 439 77.04% | 813 -10.62% | 910 2043.37% | 42 -97.29% | 1 564 491.68% | 264 -37.33% | 422 733.33% | 51 -89.75% | 494 25.45% | 394 41.54% | 278 1195.24% | 21 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-167 -288.1% | -43 -1.2% | -42 -118.28% | 232 317.22% | -107 -487.04% | 28 1250% | 2 101.69% | -121 -86.61% | -65 -251.19% | 43 8500% | -1 50% | -1 -109.09% | 11 | |||||
|
Оперативни разходи |
481 | 1 444 | 826 | 671 | 139 | 1 512 | 232 | 524 | 123 | 436 | 375 | 235 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
26 16.28% | 22 -18.87% | 27 1.92% | 27 -5.45% | 28 25% | 22 4.76% | 21 -57.14% | 50 113.04% | 24 6.98% | 22 34.38% | 16 -3.03% | 17 153.85% | 7 | |||||
| Нетен марж | -33.3% -1015.92% | -2.98% 42.84% | -5.22% -120.46% | 25.52% 110.13% | -251.81% -14364.41% | 1.77% 128.16% | 0.77% 102.69% | -28.73% 77.61% | -128.28% -1575.25% | 8.7% 6795.65% | -0.13% 64.68% | -0.37% -100.7% | 52.38% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 998 -28.55% | 1 397 -25.74% | 1 881 142.36% | 776 -13.36% | 896 64.97% | 543 -60.81% | 1 386 86.64% | 742 10.59% | 671 -3.6% | 696 10.11% | 632 20.45% | 525 0% | 525 | |||||
|
Дълготрайни активи |
593 -15.65% | 703 -1.72% | 715 252.14% | 203 -9.36% | 224 84.03% | 122 -39.13% | 200 -10.11% | 222 -11.76% | 252 267.91% | 69 3.08% | 66 0.78% | 66 -82.64% | 380 | |||||
|
Материални запаси |
77 -27.75% | 107 -22.3% | 138 13.98% | 121 -72.97% | 446 97.07% | 227 -68.82% | 727 291.46% | 186 108.62% | 89 -13% | 102 -53.92% | 222 398.85% | 44 | ||||||
|
Общо задължения |
715 -24.5% | 947 -31.77% | 1 389 475.42% | 241 -59.31% | 593 342.75% | 134 -86.66% | 1 004 177.01% | 363 113.55% | 170 28.68% | 132 18.35% | 111 1353.33% | 8 200% | 3 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
40 -46.98% | 76 -31.02% | 110 21500% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 -99.26% | 208 20200% | 1 | |||||||||
| Вземания общо | 140 -70.44% | 474 -49.29% | 935 203.15% | 308 155.51% | 121 3.51% | 117 -67.75% | 361 64.42% | 220 0.23% | 219 -44.72% | 397 91.13% | 208 -22.96% | 269 1185.37% | 21 | |||||
|
Собствен капитал |
283 -37.09% | 449 -8.72% | 492 -7.93% | 535 76.69% | 303 -25.81% | 408 7.26% | 380 0.54% | 378 -24.26% | 500 -11.5% | 564 8.34% | 521 -0.1% | 522 -0.2% | 523 | |||||
|
Парични средства |
107 250% | 31 566.67% | 5 -92.8% | 64 150% | 26 525% | 4 -33.33% | 6 1100% | 1 -88.89% | 5 -65.38% | 13 -35% | 20 -40.3% | 34 6600% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 200% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 -50% |
| 2017 | 6 20% |
| 2016 | 5 -16.67% |
| 2015 | 6 20% |
| 2014 | 5 -44.44% |
| 2013 | 9 |