| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КОМУНАЛНИ УСЛУГИ ЕООД | 21.04.2012 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 2 |
| СОЛАР СТАР ЕООД | 04.01.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 | |
| ДАР ЛАЙТС ООД | 04.01.2022 | Съдружник | 97% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 841 -4.8% | 884 4.85% | 843 3.84% | 811 8.18% | 750 0% | 750 1.38% | 740 -3.66% | 768 | 1 043 27.9% | 816 308.97% | 199 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
151 15.18% | 131 888.46% | 13 -93.91% | 218 51.96% | 144 -0.35% | 144 24.23% | 116 65.69% | 70 | 547 59.46% | 343 424.22% | 65 | |||||||
|
Оперативни разходи |
684 | 746 | 735 | 584 | 575 | 586 | 599 | 625 | 492 | 471 | 133 | |||||||
|
Разходи за персонала |
227 14.43% | 198 -17.27% | 240 33.62% | 179 5.41% | 170 -11.2% | 192 1.35% | 189 -8.19% | 206 | 165 50.23% | 110 367.39% | 24 | |||||||
| Нетен марж | 17.99% 20.99% | 14.87% 842.7% | 1.58% -94.14% | 26.91% 40.47% | 19.15% -0.35% | 19.22% 22.54% | 15.69% 71.99% | 9.12% | 52.45% 24.68% | 42.07% 28.18% | 32.82% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 013 8.87% | 2 768 3.05% | 2 686 4% | 2 583 15.69% | 2 232 6.7% | 2 092 0.52% | 2 081 3.27% | 2 016 | 938 114% | 438 445.86% | 80 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
939 14.89% | 817 -17.93% | 995 -16.11% | 1 187 11.86% | 1 061 0% | 1 061 -0.14% | 1 062 35.99% | 781 | 3 66.67% | 2 200% | 1 | |||||||
|
Материални запаси |
170 -0.9% | 171 -0.3% | 172 0.6% | 171 -0.3% | 171 -1.47% | 174 0% | 174 79.89% | 97 | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Общо задължения |
561 25.8% | 446 -6.14% | 475 44.7% | 328 34.03% | 245 -1.44% | 248 -32.41% | 368 -9.45% | 406 | 75 10.53% | 68 259.46% | 19 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
172 80.65% | 95 -17.7% | 116 -43.22% | 203 29.22% | 157 -22.22% | 202 -18.18% | 247 -15.38% | 292 | ||||||||||
| Вземания общо | 1 682 34.85% | 1 247 108.82% | 597 -21.24% | 758 94.62% | 390 -51.03% | 796 23.39% | 645 -42.92% | 1 129 | 595 508.9% | 98 40.44% | 70 | |||||||
|
Собствен капитал |
2 452 5.87% | 2 316 5.37% | 2 198 0.61% | 2 184 9.9% | 1 987 7.79% | 1 844 7.58% | 1 714 6.48% | 1 610 | 863 133.01% | 370 503.33% | 61 | |||||||
|
Парични средства |
223 -58.12% | 532 -42.23% | 921 108.81% | 441 -27.72% | 610 886.78% | 62 -69.13% | 200 2350% | 8 | 341 0.45% | 339 3389.47% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 35 |
| 2020 | 35 2.94% |
| 2019 | 34 -10.53% |
| 2018 | 38 |
| 2017 | 38 5.56% |
| 2016 | 36 -7.69% |
| 2015 | 39 |
| 2014 | 39 -4.88% |
| 2013 | 41 |