| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 5.41% | 19 -15.91% | 22 10% | 20 5.26% | 19 18.75% | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 -18.75% | 16 23.08% | 13 0% | 13 23.81% | 11 75% | 6 | |||||
|
Счетоводна печалба |
11 90.91% | 6 -26.67% | 8 -6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 44.44% | 5 -40% | 8 114.29% | 4 -22.22% | 5 80% | 3 -44.44% | 5 80% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
9 | 13 | 15 | 12 | 12 | 9 | 9 | 6 | 13 | 9 | 11 | 5 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
7 -17.65% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 -7.69% | 7 0% | 7 160% | 3 0% | 3 0% | 3 -54.55% | 6 -35.29% | 9 112.5% | 4 | ||||||
| Нетен марж | 53.85% 81.12% | 29.73% -12.79% | 34.09% -14.77% | 40% 8.57% | 36.84% -9.31% | 40.63% 26.39% | 32.14% -44.29% | 57.69% 163.74% | 21.88% -36.81% | 34.62% 80% | 19.23% -55.13% | 42.86% 2.86% | 41.67% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 76 14.62% | 66 8.33% | 61 13.21% | 54 20.45% | 45 15.79% | 39 31.03% | 30 7.41% | 28 31.71% | 21 20.59% | 17 25.93% | 14 35% | 10 81.82% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
55 127.66% | 24 74.07% | 14 0% | 14 17.39% | 12 0% | 12 27.78% | 9 0% | 9 125% | 4 | |||||||||
|
Материални запаси |
1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 | |||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 100% | 1 | 1 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 15 -38.78% | 25 -3.92% | 26 30.77% | 20 14.71% | 17 30.77% | 13 36.84% | 10 0% | 10 26.67% | 8 36.36% | 6 -15.38% | 7 | |||||||
|
Собствен капитал |
75 14.84% | 65 8.47% | 60 13.46% | 53 18.18% | 45 15.79% | 39 31.03% | 30 7.41% | 28 38.46% | 20 18.18% | 17 37.5% | 12 26.32% | 10 90% | 5 | |||||
|
Парични средства |
6 -65.63% | 16 -20% | 20 5.26% | 19 31.03% | 15 11.54% | 13 30% | 10 25% | 8 -5.88% | 9 -15% | 10 81.82% | 6 10% | 5 -9.09% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 -50% |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 50% |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2013 | 3 |